Adres Tespiti

Adres Tespiti

Adres Tespiti Ve Araştırma

adres tespiti adres tespiti

 

 

Adres Tespiti

Adres Tespiti araştırması, bir dolandırıcılık ya da sahtekarlık sonucunda ortadan kaybolarak izini kaybettiren kişilerin, oturduğu meskenin adresinin tespit edilmesi, mal varlığının tespit edilmesi, iş yerlerinin tespit edilmesi gibi bilgiler elde etmek için kullanılmaktadır. Adres tespiti yapılabilmesi için, öncelikle şahsın adres bilgilerinin halka açık olması gerekmektedir. Adres tespiti çalışması için, bu tespiti talep eden şahıstan bazı belgeler istenmekle birlikte bu belgelerin asılları olduğuna dair mühür yahut kaşeleri bulunmalıdır. Çalışmalarda görüldüğü üzere, insanların yer edindikleri, bulundukları apartman, site, yazlık ve bunun gibi birçok mekan özel dedektiflerin gerçekleştirmiş olduğu Adres tespiti araştırması sonucunda bulunabilmektedir. Adres Tespiti çalışmasında, kişilerin hayatlarını sürdürdükleri ya da sahibi oldukları mal ve mülklerin adres tespiti yapılabildiğini, hatta kullanılan telefon ve bilgisayarların coğrafi konumlarının saptanabilir olduğunu, yaptıkları çalışmalar ile, özel dedektiflerimiz tarafından, özenle ve titizlikle ispatlanmaktadır. Adres tespiti çalışmasını kurumsal olarak yapan, yaptıran bir takım vakıf ve kamu kuruluşları bulunmaktadır. Fakat, işin bireysel boyutlarına inildiği zaman, gizliliği güvence altına alarak sağlıklı bir çalışma yürüten özel dedektiflik büromuz, alanında uzmanlaşmış, profesyonel, sertifikalı dedektifler ile bir çok yöntem ve metot kullanarak şahıs veya kurumların adres, yerleşke tespitini yapmaktadır.

Adres bulma nasıl yapılır?
Adres Tespiti çalışmasında, adres tespiti isteyen müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, öncelikle bilgi analizi yapılarak, yapılacak araştırmanın hukuksal ve yasal boyutunu, neler ile karşılaşılabilececeği müşterimize bildirilmektedir. Bu adımdan sonra yapılacak araştırma kapsamında, ayrıntılı ve kapsamlı bir saha çalışması yapılarak şahıs ve kurumların yer tespiti yapılmaktadır.Adres tespiti çalışmasında, araştırılan adres için, adres hakkında önemli bilgileri içeren detaylı bir rapor hazırlanır. Hazırlanan bu raporda yerin ne zaman mülke açık izni aldığından orada kaç kişinin yaşıyor olduğuna kadar birçok bilgi adres bulma araştırması ile sunulmaktadır. Adres Tespiti kapsamında saha çalışması, internet üzerinden ve gerçel takipler içeren birçok teknik dedektiflik araştırma metodunun da kullanıldığı hukuka uygun çalışmalar silsilesidir.

Adres tespitinde çalışma yöntemlerimiz

Adres Tespiti kapsamında her meslekte bulunan belirli kurallar, özel dedektifliğin geçerliliğini sağlamakta da nitelendirici husustaki bazı yasalar bulunmaktadır. Adres Tespiti ve özel dedektiflik için var olan yasalar ve esaslar nedeni ile yöntem, metot, taktiklerle alakalı herhangi bir tanıtıcı yazının yazılması yanlıştır. Fakat kısa ve öz olarak izah etmek gerektiğinde bizlere ne kadar çok bilgi ile gelinirse o kadar kolay bulunması sağlanmaktadır.
Adres Tespiti çalışmalarımızın hızlı olmasının sebebi, özel dedektiflerimizin, dedektiflik araştırmalarımızda kullandığı metotlarla ilgilidir. Konusunda uzman dedektiflerimiz, araştırmalarını tek bir noktaya bağlı olarak yürütmemekte, bunun yerine, pek çok farklı noktayı kontrol ederek araştırma kaynaklarını geniş tutmaktadırlar. Adres tespitinde fiziki takip ve iz sürme metotları kullanılmakta iken günümüzde bu araştırmaya sanal takip metotları da eklenmiş bulunmaktadır. Adres tespiti, yaşamın içerisindeki problemler ve çözüm yolları ile konunun yargıya intikal etmesi ve hukuken çözülmesi için iş sağlayan bir araştırmadır. Özel dedektif, adres tespiti araştırmalarında, eş takibi araştırmasında olduğu gibi mühim ve mahremiyet içeren bir konu söz olduğunda, gerekli sözleşmeler ile çalışmanın içeriğini koruma altına almakla birlikte, hassas olabilecek konulara titizlikle yaklaşarak çalışmaları mesleki ve etik kurallar çerçevesinde yerine getirir.

Ip üzerinden adres bulma
Adres Tespiti ,diğer çözüm yöntemlerinin aksine daha fazla teknik bilgi içermekte olan bir metottur. Günümüzde her bilgisayar, üretici firması tarafından taayyül edilen, dedektiflik araştırmalarımızda kullandığımız sanal kodlara sahiptir. Adres Tespiti çalışmasında kullandığımız bu kodlar bilgisayar açılmaya başlanıldığı an itibari ile çalışmaya başlamakta ve adres tespiti çalışmalarımız sonucunda şahısla alakalı yasaların hüküm verdiğince lokasyon bilgisi internet servis sağlayıcıları tarafından gösterilmektedir. Adres Tespiti kapsamında rakamlar içeren bu kodlar, bilgisayarın bulunduğu yeri internet üzerinden an itibariyle gösterebilecek kadar etkili adres bulma yöntemlerinden birisidir. Konum olarak cadde, sokak bilgisi genelde internet üzerinden yasal izin alamadan bu hakkı hiçbir kimse elde edemez. Çünkü her şahıs bu bilgilere ulaşabilseydi, bir çok sıkıntılı halle karşılaşılabilirdi.

Adres tespitinde özel dedektiflik faktörü
Adres tespiti son zamanlarda eş takibi, kayıp şahıs araştırması ve benzeri birçok hizmetin alt hizmeti vazifesi görmektedir. Adres tespiti ve diğer hizmetlerde özel dedektiflik büromuz 16 yıldır bu hizmeti vermekte olup, güçlü referansları sayesinde sizlere daha emin olabileceğiniz ve yüksek başarı oranına sahip bir hizmet sunmaktadır.Adres tespiti ve diğer hizmetlerimizin çalışmaları kapsamında bünyemizde barındırdığımız çok yönlü özel dedektiflik ekibi geçerli sorunun çözümünü kısa sürede sizlere ulaştırmakta ve herhangi bir anlaşmazlık haline karşı, sözleşme yapılması gerekliliği ve fatura zorunluluğunun altını çizmektedir.Dedektiflik hizmetleri verilmeye başlandığı günden bu güne birçok farklı değişikliğe ve gelişime uğrayarak günümüze ulaşmıştır.Yapılan çalışmalarda dedektifler kişileri mağdur eden her konuda hizmet vermeye başlamış ve verilen hizmetin kalitesi ve güvenliği arttırılmıştır.Dedektiflik hizmetleri günümüzde sıklıkla karşılaştığımız ve hemen her konu hakkında çözüm önerileri üreten sektör olmayı başarmıştır.Adres tespiti olarak adlandırılan dedektif çalışması kişinin ikamet ettiği konum hakkında bilgi vermektedir.Kayıp şahıs veya eş takibi gibi konularda bilgi vermekte ve verilen hizmetin güvenliği ve kalitesi üst düzey olmaktadır.Dedektif kelimesinin anlamı araştıran delil toparlayan anlamına gelmektedir.Yapılan hemen her çalışmada dedektifler verilen hizmetin kalitesinin ve güvenliğini ön planda tutmaktadırlar.Dedektiflerden alınan destek ve bilgiler ikinci bir şahısla paylaşılmayacağı gibi yapılan çalışmaların hepsi dedektif ve kişi arasında gizli tutulmaktadır.Dedektifler eski emniyet mensupları polis veya askerlerden oluşmaktadır.Verilen yer tespiti hizmetinin doğruluğu ve güvenliği kesin olmakla birlikte yapılan hemen her çalışmada dedektifler büyük bir titizlik ile çalışmaktadırlar.Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte dedektiflerin sunmuş oldukları hizmet her geçen gün daha kaliteli bir hal almaktadır.Teknolojik aletler sayesinde yapılmak istenen adres tespiti hem kişinin kullanmış olduğu teknolojik aletler üzerinden hem de IP üzerinden gerçekleştirilmektedir.Ayrıca sürekli güncellenmekte olan programlar sayesinde kişinin ikamet etmiş olduğu adres güvenli bir şekilde bilgi almak isteyen kişiye sunulmaktadır.

Adres Tespiti ve Özel Dedektiflik

Adres Tespiti ile istediğiniz şahsın hangi ülkede ve hangi ilçede olursa olsun yer tespiti mümkündür. Çalışmalar tüm ülkeleri ve ilçeleri kapsayacak derinlikte ve ekip çalışması içerisinde özel dedektiflik bürosu tarafından gerçekleştirilir.
Adres Tespiti yapılabilmesi için çeşitli izinlere ihtiyaç duyulur. Bu izinleri özel dedektiflik büromuz temin eder ve çalışmaları kapsamlı bir şekilde sürdürür. Adres tespiti çalışmalarını özel dedektiflik bürosundaki profesyonel dedektifler gerçekleştirmektedir. Alanında uzman eğitimli özel dedektifler, kişinin adres tespiti yapıldıktan sonra gerekli raporlar hazırlanarak,müşterimizle özel olarak paylaşılır. Adres tespiti çalışmalarımızda özel dedektiflik büromuz dahilindeki eğitimli dedektiflerimiz tarafından disiplinli ve kararlı bir çalışma ile sonuca ulaşılır. Çalışmaları sırasında mesleki ve etik kuralların hepsine uygun davranılarak kanunlar çervesinin dışına kesinlikle çıkılmaz. Müşteri gizliliği esas alınmış olduğundan, elde edilen bilgiler, suç unsuru teşkil etmediği sürece kimse ile paylaşılmaz.

Adres Bulma Çalışmaları
Adres bulma, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerini kapsayan, eğitimli dedektifler tarafından ekip çalışması içerisinde gerçekleştirilen, resmi araştırma çalışmasıdır. Adres tespiti araştırmalarında kullanılan yöntemler teknik bilgi gerektirdiğinden işin profesyonellerinden destek alınarak, özel dedektiflik büromuz dahilinde yapılmaktadır. Adres bulma, tüm hizmetlerimize dahil edilebilen, profesyonel kişiler tarafından yürütülen, adres tespiti adıyla da anılan dedektiflik hizmetimizdir. Bir kişinin adres tespiti yapılabilmesi için devlete bağlı tüm bilgilere ulaşım izni olan özel dedektif ekibimiz, bu bilgileri takibe alarak herhangi bir hareket olasılığına karşı tetikte beklemektedir. Olası bir aktivitede kişinin bu işlemi nereden yapmış olduğuyla başlayan ve bulunduğu yere kadar giden hızlı bir araştırma sonucu kişinin adres tespiti yapılır.Adres bulma çalışmaları ile yerleri tespit edilen kişiler, gerekli durumlarda emniyet güçlerine teslim edilmiştir. Olası dolandırıcılık vakalarında adres tespiti hizmeti kapsamında dolandırıcılığın delillendirilmesi ve maduriyeti gidermeye yönelik çalışmalar yürütülmektedir.
Adres Tespiti araştırması, bir dolandırıcılık ya da sahtekarlık sonucunda ortadan kaybolarak izini kaybettiren kişilerin, oturduğu meskenin adresinin tespit edilmesi, mal varlığının tespit edilmesi, iş yerlerinin tespit edilmesi gibi bilgiler elde etmek için kullanılmaktadır. Adres tespiti yapılabilmesi için, öncelikle şahsın adres bilgilerinin halka açık olması gerekmektedir. Adres tespiti yapımı için, bu tespiti talep eden şahsıtan bazı belgeler istenmekle birlikte bu belgelerin asılları olduğuna dair mühür yahut kaşeleri bulunmalıdır. Çalışmalarda görüldüğü üzere, insanların yer edindikleri, bulundukları apartman, site, yazlık ve bunun gibi birçok mekan özel dedektiflerin gerçekleştirmiş olduğu adres tespiti araştırması sonucunda bulunabilmektedir.Adres Tespiti çalışmasında, kişilerin hayatlarını sürdürdükleri ya da sahibi oldukları mal ve mülklerin adres tespiti yapılabildiğini, hatta kullanılan telefon ve bilgisayarların coğrafi konumlarının saptanabilir olduğunu, yaptıkları çalışmalar ile, özel dedektiflerimiz tarafından, özenle ve titizlikle ispatlanmaktadır. Adres tespitiçalışmasını kurumsal olarak yapan, yaptıran bir takım vakıf ve kamu kuruluşları bulunmaktadır. Fakat, işin bireysel boyutlarına inildiği zaman, gizliliği güvence altına alarak sağlıklı bir çalışma yürüten özel dedektiflik büromuz, alanında uzmanlaşmış, profesyonel, sertifikalı dedektifler ile bir çok yöntem ve metot kullanarak şahıs veya kurumların adres, yerleşke tespitini yapmaktadır.

 

Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ilçelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Çine, Didim, Germencik, İncirliova,Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Amasra, Kurucasile, Ulus, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason, Aydıntepe, Demirözü, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar, Adaklı, Genç, Karlıova, Kığı, Solhan, Yayladere, Yedisu, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan, Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilp, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ, Acıpayam, Akköy, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Tirebolu, Yağlıdere, Kelkit, Köse, Kürtün, Siran, Torul, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli * Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut, Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar,Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Karataş, Kozan, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler, Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Elbeyli, Musabeyli, Polateli, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşiyan, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Görde, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli, Akdeniz, Anamu, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Güllük, Kavaklıdere, Köyçeğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula Yatağan, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Altınhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ,Ulukışla, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Karadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar, Adapazarı, Akyazı, Arifiye Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü,Taraklı, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayız, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Aydınlar, Baykan, Eru, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınarı, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür, Banaz,Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Saraykent, Sarıkaya


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan illerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Sivas, Şırnak, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin , Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş , Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Tekirdağ, Van , Yalova, Yozgat, Zonguldak


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ülkelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Vatikan, Venezuela, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Angola, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau Gine Bissau Batı Afrika, Grenada, Guyana, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Güney Osetya, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Honduras, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kosta Rika, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Küba, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall Adaları, Meksika, Mısır, Mikronezya, Moğolistan, Moldova, Monako, Moritanya, Moritius, Mozambik, Myanmar, Namibya, Nauru Nepal, Nikaragua, Nijer, Nijerya, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Saint Kitts, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Batı Sahra, Belçika, Belize, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvador, Ekvator Ginesi, El Salvador, Abhazya, Afganistan, Sealand, Senegal, Seyşeller, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Somaliland, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi Arabistan, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan192, Togo, Tonga, Transdinyester, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uruguay, Ürdün, Vanuatu, Yeşil Burun, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve