Eş Takİbİ Özel Dedektİflİk Hİzmetİ

Eş Takİbİ Özel Dedektİflİk Hİzmetİ

eş takibi
 

 

 

Eş Takibi

Eş Takibi hizmetinden bahsetmeden önce evlilik kavramını ele alalım.Evlilik, mukaddes bir birlikteliktir. Bu birlikteliğin yapı taşı sadakat ve güvenden meydana gelmektedir. Bunların herhangi birinden kuşku duyulması, bu mukaddesliğe gölge düşürmektedir. Hayatların ortak bir yol üzerinde ilerlemesi adına, tarafların evlilik makamında söz vermiş olmaları nedeniyle böyle bir ilişki ve birliktelikte kuşku ile yaşanılamayacağı gibi ters bir durumda yanlış sonuçlar da doğurabimektedir.Eş Takibi isteğine sebep olmamak adına, bireylerin evlilikleri süresince birbirlerine gerekli sadakati, saygıyı ve özeni göstermeleri gerekmektedir. Aile olmanın getirilerinden ve yükümlülüklerinden en mühim olanı da zaten kişilerin şefkat ve sadakat kavramlarından uzak olmamasıdır. Fakat, geçen zaman içerisinde değişik koşullar ve çevresel etmenler sebeplerden dolayı insanlar değişmekte ve bunu durum ilişkilerine de yansımaktadır. Bu durumu çevremizdeki pek çok kişi aracılığıyla rahatça gözlemlenebilmektedir. örnek olarak, günümüzde toplumun kadına verdiği yer değişmiştir. Kadın artık her alanda daha söz sahibi bir konuma gelmiştir. Özel dedektiflik ofis büromuz, bu esas ve sınırları esas alarak özel dedektiflerin yaptığı çalışmalar nihayetinde, kuşkuların giderilip, gerçeklerin ortaya çıkmasında katkıda bulunmaktadır.Eş Takibi çalışmasında, bireylerin evli olduğunun bizim açımızdan bilinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir çalışmanın veya sözleşmenin imzalanmayacağını tarafınıza bildirmekteyiz. Ayrıca ortada herhangi bir boşanma davası veya yargıya başvurma süreci bulunmuyor ise sadece kuşkuya ve hislere dayalı bir araştırma talebi söz konusu ise, bu duruma göre sözleşme imzalanmadan çalışma yapılmamaktadır.Çünkü yapılan araştırmanın nihayetinde ortaya çıkacak olan gerçekleri kimi insan psikolojisi kaldıramayıp, değişik tepkiler göstermesine sebebiyet vermektedir. Arada resmi evlilik bağı olmaması durumunda, eşler sadece nişanlı ya da sevgili ise, bu durumda da araştırma yapılmaktadır ancak bu araştırmanın adı evlilik öncesi şahıs araştırması olarak adlandırılmakta ve araştırılan kişinin geçmişine dair bilgiler toplanmaktadır. Bu sayede, evlenme kararı almış olan çiftlerin, verdikleri kararın doğruluğundan emin olmaları ve kutsal evlilik bağı ile hayatlarını birleştirmeden önce, kafalarındaki şüphelerin giderilmesi sağlanmaktadır.

EŞ TAKİBİ HİZMETİNDE DELİL TOPARLAMA

Eş Takibi hizmeti kapsamında, diğer hizmetlerimizden farklı olarak, aile işleriyle daha yakından alakalı olduğu için, itina ile ve titizlikle yaptığımız çalışmalarda gizlilik esası ön planda tutulmaktadır. Araştırma sırasında elde edilen bilgilerin, bir suç unsuru teşkil etmiyorsa, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacağının sözünü verip, karşılıklı imzalanacak gizlilik sözleşmesi ile garanti altına alınmaktadır. Eş Takibi hizmetinde, asıl hedefin gerekli dedil ve bulguların saptanması ve somutlaştırılması olduğunu bilmemizde yarar bulunmaktadır. Çünkü ilişkide, evlilik mertebesinin cemiyetsel bir sözleşme olmasından dolayı Türk Ceza Kanunu çerçevesinde eşlerin birbirlerine sadık olması şart koşulmuş, dinimizce de eşlerin birbirine şefkatle davranılması ön görülmüştür. Eş Takibi kapsamında tespit edilen eş ihanet, zina, aldatma gibi bir kabahat işlemiş ise, bu kanun dahilinde bir suçtur. Türkiye’de bu tarz suçlar iddialar ile sınırlı kaldığı için ve ortada somut bir delil olmadığı için açılan davalardan yetersiz sonuçlar alınmaktadır. Ayrıca davalarda ele alınan ölçütlerin iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Eğer göründüğü gibi düşünülen olaylar araştırılmaz ise, sonuçlar da ona göre alınacaktır. Eş Takibi hizmetinde takip edilen eşin fiziki, sanal ve teknik tabinin yapılmasının ardından haftalık olarak hazırlanan raporlar, mahkemede delil sunmak üzere düzenlenir. Eş takibi hizmeti bireyin, "ben yokken eşim ne yapıyor ?, nerelere gidiyor ? " gibi bir çok soruya cevap olabilecek nitelikte bir araştırmadır. Eş takibi, eşin emin olduğu ve kesin olarak ispatlamak istediği durumlarda yardıma koşan profesyonel bir hizmettir. Eş takibi hizmetinde eğitimli araştırmacılarımızın yaptığı çalışmalar kesin sonuç garantili çözümlenecek ve araştırma talebinde bulunan kişiyi tatmin edecek cevaplar bulunabilecek hale gelecektir.

 

Eş Takibi Nasıl Yapılır ?

Eş Takibi, evlilik mertebesinde, huzur içinde yaşanması istenilen hayatı etkileyen şüphelerin giderilmesinin en etkili yoludur. Şüphe insan psikolojisinde, kuşkusuz en temel iç güdülerden biridir. O neden ile, kişinin aklına şüphe düştüğünde, çoğu zaman kafasını meşgul eder ve bireyi rahatsız eder. Fakat yine de eş takibi hizmetine ortada bir şüphe yokken başvurulması, ortada bir şüphe varken başvurulmamasından iyidir.Eş Takibi ile işin başında önlem almak, daha kapsamlı bilgi edinmek ve daha çok şey bilmek insanın o bahis ile ilgili kuşkularını ortadan kaldırmaktadır. Öncelikle bazı hususların altını çizmekte fayda bulunmaktadır. Takibi yapılacak kişi ile evli olunduğunun kanıtı olan evlilik cüzdanının özel dedektiflerimiz tarafından hazırlanan sözleşmeye birkaç satırla ifadesinin yapılması sağlanmaktadır. Sonra kişi ile imzalanan sözleşmeden hareketle geçerli şahsı takip etmek için uzman bir ekip çıkartılır.Eş Takibi kapsamında hedef şahıs, özel eğitimli dedektiflerimiz tarafından takibe alınarak titiz bir çalışma ile girdiği kafeler, oteller ve her türlü ortamın, etkinliğin her adımı gözetim altında tutulmakta ve görüştüğü kişiler,görüşmelerinde nasıl zaman geçirdiği, gittiği yerler ortam farklılıklarına göre fotoğraf ve video kaydıyla ekip şeflerine rapor edilir. Özel dedektiflik büromuz tarafından elde edilen veriler düzenlenerek dosya halinde siz müşterilerimize sunulmaktadır. Kanıtların her birisi mahkemede kullanılacak düzeyde hukuki geçerlilik taşımakla beraber yasal olarak herhangi bir olumsuz durumun önüne de geçilmesi açısından sizlere her türlü hukuki bilgi akışı yardımı yapılmaktadır. Buradaki önemli hususlardan birisi, teknoloji çağında, yapılan araştırmaların bazılarının sonuçlanması, teknolojinin bütün kaynaklarını verimli bir şekilde kullanabilmekten de geçebilmektedir.

EŞ TAKİBİ SONUÇ AŞAMASI

Eş Takibi hizmetinde ayrıca araştırılan kişinin değişik mekanlarda, değişik zamanlarda, bu tarz aldatma eğilimli aktiviteler içerisinde bulunulmasını tekrar tekrar destekleyecek kanıtları elde edilmektedir. Bu kanıt ve görüntülerin de halka açık olan lokasyonlarda oluşturulmuş olması gerekmekte olduğu bilinci ile, sonuca varmayı hedefleyen bir araştırma planı sergilenmektedir. Yapılan çalışmaların seyrini bozabilecek birkaç durum bulunmaktadır. Bunlar arasında, çalışmaların farklı nedenlerle de olsa 3. Kişilerle paylaşılması, çalışma esnasında mahremiyet sebebiyle tam bilgi vermemek gibi etmenler, yürütülen araştırmanın gidişatını olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Özel dedektiflik büromuz tarafından insanlara verilen en önemlisi eş takibi hizmetidir. Hizmet sayesinde ihanete uğradıklarını iddia eden insanların iddiaları doğrulanır. Durum ya onların dedikleri gibi yada tam tersi bir şekilde çıkmaktadır. Özel dedektif bürolarımız konuyla alakalı olan bütün durumları iki hafta kadar kısa sürede çıkartacaktır. Bütün süre içerisinde olaylar açığa kavuşturulacak. Eş takibi hizmeti sayesinde çiftler birbirlerine karşı işledikleri bütün günahları öğrenebilecek. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız eğer yapmanız gereken şey oldukça basittir. Tek yapmanız gereken şey özel dedektif hizmetleri büromuzun resmi internet sayfasını ziyaret etmek ve içerisinde bulunan bilgilendirmelerden yararlanmak. Bunun için yazmış olduğum makale üzerinden verilen bağlantılara tıklayabilir ve aklınıza takılan bütün sorulara faydalı yanıtlar bulabilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde faydalanmak isteyenlerin ise yapması gereken şey eş takibi hizmeti için bürolarımızdan randevu almalarıdır. Firmamızı sayfada girilmiş olan iletişim adresleriyle arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

 

Eş Takibinde Delil Niteliği Taşıyan Belgeler

Eş Takibi kapsamında özel dedektiflik, her ne kadar yasal bir iş olsa da bazı çirkin oyunları çözmek ve hususi yaşama müdahale edilen zamanlar da kuşkusuz vardır. Bu gibi deliller resmi makamlarda delil olarak geçerlilik görmese de, delil özelliği taşıyan belgelere ulaşmanın etkili bir yöntemidir.
Eş Takibi hizmetinde normal durumlarda verilen ihtimama göre elde edilen görüntü ve delillerin, bahsi geçen şahıs ile birebir alakasının olmaması ve onun özel hayatına kasten yapılmış şantaj içerebilecek bir kanıtın olmaması gerekmektedir. Umumi yerlerde çekilen video resim ve ses kayıtları ülkemizin mahkemelerinde birinci derecede delil olarak kabul görmektedir. Elde edilen belgelerin firmamızla imzalamış olduğunuz şekilde kullanımının dışına çıkılması hem kurumumuza hem de sizlere ciddi zararlar verebileceğinden, bu gibi özel nitelikli belgelerin müşteri gizliliği esasına dayanan bir biçimde kullanımına imkan verilmektedir. Bu sebepten ötürü, gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır.
Eş Takibi kapsamında çalışmalarımız sırasında elde ettiğimiz bulguların , somut verilere dönüştürülürken izlediğimiz yol, kesinlikle hiçbir risk faktörü oluşturmayacak ve durumu en iyi şekilde özetleyecek bir kanıt olmasını sağlamaktan geçmektedir. Ayrıca önemli bir nokta şu olmalı ki takibi yapılan şahsın geniş zaman aralıklarında bunu yapıyor olması icap etmektedir. Örneğin takibi yapılan eşin, yanında yakın çevreden, iş yerinden veya tanınmayan bir karşı cins ile otele giriş yaptığı tespit edildiğinde özel dedektifin çalışması otelin lobisinde son bulmaktadır. 
Eş Takibi araştırmalarımız sonucunda şahsın çevresine, eşine ve ailesine vermiş olduğu zararlar, boşanma davalarında, tazminat davalarında birebir delil niteliği taşıyan belgeler (resim,yazışma, ses kaydı, vidyo..vb) sayesinde hızlı sonuçlar alınmaktadır. Ayrıca eş takibi görevinde çalışmalar geniş kapsamlı olduğundan bahsedilen örnekteki otel sahibiyle birebir görüşmek konusunda özel dedektiflerimiz yetki sahibidir. Buradaki önemli hususlardan birisi, elde edilecek kanıtların tek bir zaman diliminde değil de, farklı zaman dilimlerinde farklı yerlerde aynı şahıs ile görüşmelerin var olduğunun ortaya çıkarılması gerektiği halidir. Ayrıyetten farklı durumlar için benzer politikalar izlenerek, çözüm ağı daraltılıp, eğer bir boşanma davası söz konusu olacaksa, tek bir çıkış ve tek bir çözüm sağlanmaktadır.

 
Eş Takibinde Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektiflik bürosu resmi kuvvet olarak asla bir emniyet veya TSK kadar etkin olamaz fakat belli alanlarda hiçte azımsanmayacak etkinlikleri vardır.Konuyla alakalı hizmetler resmi wep sitemizde mevcuttur.Dedektiflik bürosu için, ön görülen yasal çalışma izinleri maliye bakanlığına, İTO ya, vergi dairesine kayıtlı olup faaliyet belgesine sahip olmalıdır.Dedektiflik bürosu son dönemlerde artan aile içi geçimsizlik, ticari ilişkilerde tutarsızlık ve toplumsal güvensizlik artışından dolayı hayatın her alanında ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Bazı güvensizlikler kuruntudan ibaret olsa da bazı durumlarda ise alenen yapılan fakat ispatlanılamayan durumlar oluşur. Bu kapsamda bu durumları kanıtlamak özel dedektiflik bürosu görevidir.Dedektifler günümüzde hemen hemen her alanda yaptıkları çalışmalar ile dedektiflik sektörünü daha da ileri taşımaya devam etmekteler.Dedektif bürosu olarak adlandırdığımız dedektiflerin daimi olarak hizmet verdikleri bu şirketler günümüz sorunlarının hepsine,gerek iş gerekse aile hayatında yaşanan aksaklıklara çözüm üretmektedir.Dedektif bürosu profesyonel dedektifleri ile hizmet vermekte olan ve her konuda bilgili deneyimli çalışanları sayesinde her sorunu altından kalkmayı başarmıştır.Dedektif bürolarının vermiş oldukları hizmetlerin başında eş takibi gelmektedir.Eş takibi kapsamında özel dedektiflik ciddi bir birikim ve tecrübeye dayanan profesyonel bir meslek olmakla birlikte gerektiğinde gerçeklerin ortaya çıkmasında bir o kadar da cüretkar olmayı ön görür. Genellikle elde edilmesinde zorlanılan bilgiler özel dedektiflik bürolarının kurduğu eğitimli ve tecrübeli dedektifler tarafından profesyonel bir biçimde özenle elde edilmektedir.

EŞ TAKİBİ VE ÖZEL DEDEKTİFLİK 

Yasal çerçevede teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak elde edilen malumatları resim, video ve benzeri kuşkuya mahal vermeden kesin bir biçimde somutlaştırmak özel dedektiflik bürolarının resmi görevidir.Eş takibi kapsamında müşteriyle yapılan sözleşme doğrultusunda tamamen kişinin menfaatleri düşünülerek hareket edilmekte ve faydalı bir çalışmanın sağlanması amaçlanmaktadır. Diğer hizmetlerin aksine eş takibi hizmeti daha fazla ayrıntının bilinmesi gereken, hassas, etik ve uzmanlık gerektiren bir görevdir. Yapılan çalışmanın somut delillere dayalı olması, müşterilerimizi tatmin etmeye yetmektedir. Kritik olarak üzerinde durduğumuz ana tema, aile ve eş birliğinin bozulmuş, kuşku ve yanılgıların fazlalaşmış olması nedeniyle delil toplamak amaçlı çalışmalar yapmaktır. Ayrıyeten gelen müraacatların tamamının amaca ve hizmete uygun olduğu söylenemez.Eş takibi hizmeti için sadece şüphe ile gelen müşterilerin farazi kıskanç veya patolojik bir durumunun da olabildiğini ve bu nedenle sözleşme imzalamaya yanaşmadıkları tespit edilmiştir. Takip edilen eşin, sadakatsizliğinin tespiti ve bunun delillendirilmesi ile ortadaki bütün şüphe bulutlarını kaldırıp, daha verimli kararlar almanıza kesinlikle yardımcı olan özel dedektiflerimiz, takip süresince uygulamalarını halka açık bulunan mekanlarda ve yerlerde yapmaktadır. Mağdurluk ve haksızlık durumlarının tespitinde bilgilerin ve kuşkuların somut olarak delillendirilmesi ile adalet yoluyla çözüme gidilmesi sağlanmaktadır. Eş takibi hizmetinde geçerliliğini ve sürdürülebilirliğini koruyan bir diğer husus özel dedektiflik şirketinin çalışma geçmişi ve birikimidir. Bunun önemli olmasındaki temel sebep, aile mahremiyetine, aile yapısı ve kültüre bağlı, ahlaki kurallar çerçevesinde hareket edebilen toplumun esnek halkası dediğimiz değerli kişilerden oluşmalarıdır.

 
Eş Takibi Risk Faktörü

Eş Takibi çalışmaları kapsamında sahada özel dedektifler tarafından ayrı bir çalışma sürdürülürken, işin teknik ve sanal boyutu da özel dedektiflik bürosu tarafından yürütülmektedir.
Eş Takibi, çok dikkatli yapılması gereken özel bir uygulamadır. Yapılacak olan herhangi yanlış hareket, takip edilen kişinin şüphelenmesine sebep olacak, kişi daha dikkatli davranarak suç üstü yakalanmasını zor hale getirecektir. Eş takibi kapsamında yapılan tüm araştırmalar, özel dedektiflik bürosu dedektifleri tarafından raporlanır. Bu eğitimli özel dedektifler çalışmalarında gizlilik durumuna dikkat ederek özel yöntemler kullanırlar.
Eş Takibi hizmeti amatörler tarafından verildiğinde yüksek risk içeren bir çalışmadır. Özel dedektiflik büromuz eğitimli ve profesyonel kadrosuyla eş takibi hizmeti ve diğer hizmetlerde başarılı çalışmalar yapmış olup sizlere de kesin sonuç garantisi verilmektedir. Eş takibinin amatör kişilerce yapılması durumunda, ortaya bazı olumsuz durumlar çıkabilmektedir. Takibi gerçekleştiren kişinin, gizliliğinin bozularak takip ettiği kişiye yakalanması durumunda, takip eden kişi haklı dahi olsa haksız duruma düşecek, takip edilen kişi tarafından takibi sonlandırmaya da zorlanabilir. Gizlilik bozulmasa dahi, takip edilen kişinin durumdan şüphelenmesi durumunda, takip edilen kişinin önlem alması ve tamkinli davranması sonucunda takip zorlaşacak, belki de hiç sonuca ulaşılamayacaktır. Bu araştırmanın uzman kişilerce yapılması en etkili metot olacaktır.

 
Eş Takibi Hassas Bir Çalışmadır

Eş takibi günümüzde,eşlerin birbirine güvenmemeleri ve sadakatsızlıkten dolayı ortayı çıkmış toplumumuzun önemli sorunları arasındadır.Eşler bu konuda soluğu adliyelerde almaktadır,ama çoğu boşanmak isteyen eş delil yetersizliği nedeniyle ve diğer şahısların boşanmak istememeleri nedeniyle boşanamamaktadır.Eş takibi bu noktada hayatınıza girerek size istemediğiniz veya güvenmediğiniz biriyle bir hayat yaşamaktan ise daha sağlıklı ve huzurlu bir hayat vaat etmektedir.Eş takibi dedektifler tarafından yapılmakta da olan hizmetler arasında yer almaktadır.Bu işlem uzman dedektifler tarafından yapılmakta olup fiziki veya normal takip olarak ikiye ayrılır.Fiziksel takip ,kişi günlük yaşantısına devam ederken dışarıdan birinin belli etmeden takip etmesidir. Takip daha kapsamlı olup kişinin kullandığı teknolojik aletler ile sürdürülmektedir.Teknolojik alete yüklenen yazılım veya uygulama sayesinde kişinin konumuna,son aramalarına,mesajlarına,galerisine ulaşılmaktadır.Bu işlem uzman dedektifler tarafından yürütülmekte olup sadece 1 kişiye bilgi verilmektedir.Eş takibi konusunda gereken hassasiyeti her alanda sağlamakta olan profesyonel dedektifler,yürütülmekte olan eş takibi soruşturmasında kimseyle bilgi paylaşmamakta ve elde edilen belge ve dokümanları isteğe göre yok etmektedir.Dedektiflik hizmetleri arasında en çok tercih edilen ve dedektiflerin büyük bir hassasiyet ile çalıştıkları bu konu büyük bir gizlilik esasında devam ettirilmektedir.Eş takibi hizmeti ile bilinen ve bilinmeyen tüm durumlar ispatlı bir şekilde bilgi almak isteyen kişiye sunulmaktadır.Eş takibi hizmeti ile elde edilen tüm çalışmalar ve sonuçları raporlanarak bilgi almak isteyen kişiye teslim edilir.Eş takibi hizmeti bireysel hizmetlerimizin en çok talep edilen profesyonel araştırma hizmetidir.Eş takibi hizmetinde görev alan özel dedektiflik ekibi konusunda uzman,eğitimli dedektiflerden oluşmaktadır.Eş takibi araştırma çalışmalarında saha çalışması yapan özel dedektiflik bürosu profesyonel dedektif ekibi risk faktörlerine hakim ve zor durumlardan sıyrılabilecek bilgi,yöntem,beceri ve deneyime sahip araştırmacılardan oluşmaktadır.Eş takibi konusunda müşterilerimizin hassasiyetlerinin farkında olarak, tüm çalışmalarımızda disiplinli ve titiz olarak hareket edilmektedir.Sürdürülen tüm araştırmalarda,kanunların belirlemiş olduğu çerçevede,mesleki ve etik ahlaki kurallara uygun olarak davranılmaktadır.

 
Eş Takibinde Özel Dedektiflik Büromuzun Çalışma Yöntemleri

Eş Takibi, özel dedektiflik hizmetleri profesyonel çalışmaları, organize ekip olmayı ve planlı hareket etmeyi gerektiren, uygulama yelpazesi oldukça geniş bir sektördür. Doksanlı yılların başında, ordudan görevini başarı ile tamamlayarak, yılların tecrübe,deneyim ve birikimini özel dedektifliğe sunan büyüklerimizden aldığımız bayrağı profesyonelce taşıyan dedektiflerimiz bir asker ahlakı ile çalışmaktadır.
Eş Takibi hizmetine başlamadan önce, mağduriyeti ve şikayeti bulunan eşin sorununu öncelikle çok iyi inceleyip analiz ederek, ortadaki bu probleme çözüm bulunabilir mi sorusunun yanıtını bulmaya çalışan özel dedektiflerimiz, uygun görüldüğü durumlar çerçevesinde anlaşma yaparak harekete geçmektedir. Uygun görülüp görülmemesi, şikayetin ne bazlı olduğu ile birebir alakalıdır. Yani eş takibi için başvuran kişi sadece kuşku ve bir takım kıskançlık gibi duygular çerçevesinde bizlere başvuruyor ise kendisiyle çalışma yapılmamaktadır. Çünkü bu bahsi geçen durum, eş takibi hizmeti sonucunda eğer ortada bir aldatma söz konusu ise, başvuran kişinin halini ve tavrını bilemeyeceğimizden çeşitli sıkıntılı durumlar içerisine girilmek riskini büromuzun almamasını gerektiğinin altını çizmekteyiz.

Eş Takibi hizmetinde teknolojinin sunduğu her imkandan faydalanılmakta ve profesyonel ekipmanlar ile teknik takip uygulanmaktadır. Takip edilecek şahsın farklı zaman dilimlerindeki hal ve hareketlerini, görüştüğü şahısları, gittiği mekanları, sık sık uğradığı lokasyonları kontrol ederek, derin kapsamlı bir araştırma çalışması yapılmaktadır. Çalışma yapılan dosyadaki hedef şahıs sanal takip, teknik takip ve fiziki takip uygulanarak elde edilen her belge mahkemede delil niteliği taşıyacak şekilde müşterimize teslim edilir. Bu çalışmaların asıl hedefi delil ve bulguları somutlaştırmak olup, kişilerin mağduriyetlerini hukuksal açıdan çözüm yoluna gidilmesi şeklinde menfaatlerini düşünülmektedir. Ortada aile ve eş birlikteliğini bozacak bütün haller detaylı bir şekilde tespit edilerek, elle tutulur verilere dönüştürülür. Bu veriler siz müşterilerimizi kesin kez tatmin edeceğini bilmenizi isteriz. Yaptığımız çalışmalarda etik kurallarını dikkate alarak hareket etmekte olan özel dedektiflerimiz, objektif ve doğru bilgilendirme anlamında bir bakış açısıyla çalışmalarını yürüterek müşteriyi haberdar etmektedirler. Bunun dışında zaten günün her saati bizleri arayabilir, aklınıza takılan her türlü soruları ve sorunları anlatabilir, gereken bilgiyi edinebilirsiniz.

 
Eş Takibinin Önemi

Eş Takibi hizmetini veren özel dedektiflik bürosu, bireylerin şüphelerini ortadan kaldırmak veya şayet gerçeklik payına sahip durumlarda mahkemede delil sunmak adına somut verilerin toplanması ve raporlanması adına çalışmalar yürütmektedir. Aldatılıyor Muyum? Eşim Kimlerle Görüşüyor? Eşim Nerede? Eşim Bana Neden İlgisiz Devarnıyo? Eş takibi çalışmamız kapsamında müşterilerimize sunduğumuz rapor bahsedilen sorulara ve daha fazlasına cevap olacak niteliktedir.Eş Takibi hizmeti ile, ortadaki şüpheli durumun sebeplerini ve gerçekleri öğrenmiş olursunuz. Şayet, şüphelenildiği gibi bir aldatma durumu varsa, ya da sadece şüpheden ibaretse, bu olgunun tespit edileceği konusunda garanti veren özel dedektiflik bürosu, 1 hafta içerisinde kesin çözüm sağlamaktadır.Eş Takibi araştırmaları, tamamen özel eğitimli profesyonel ekipler tarafından, özel dedektiflik bürosu dahilinde, ayrıntılı bir şekilde sürdürülür. Araştırmalar daima raporlanarak 7/24 fiziki takip, teknik takip ve sanal takip uygulaması yapılır. Özel dedektiflik büromuzu arayarak tüm hizmetler kapsamında 7/24 danışabilirsiniz. Verdiğiniz tüm bilgiler gizlilik prensiplerimiz kapsamında güvence altındadır. İmzalanacak olan gizlilik sözleşmesine istinaden, bilgilerinizin hiçbir nedenle 3.kişiler ile paylaşılmayacağı garanti altına alınmaktadır. Eş takibi bireysel araştırmaların başında gelen eşiniz hakkında bilmediklerinizi öğrenebileceğiniz profesyonel bir hizmettir.Eş takibi hizmetinde görev alan uzman araştırmacılarımız konularında bir çok başarı elde etmiş kesin sonuç garantili olarak hareket etmektedirler.

FİZİKİ VE TEKNİK TAKİP 

Takip günümüzde sosyal medya ve İnternet'in yaygınlaşması nedeniyle eşler arasında veya şirket çalışanları personeller arasında yaşanan güvensizliği çözmek amacıyla yapılmaktadır.yapılmakta olan takip hizmet profesyonel dedektifler tarafından verilmektedir. Takip çalışmaları günümüzde sadakatsizliği sonucu çözümüdür. Yapılan takip çalışmalarında fiziksel ve takip olmak üzere ikiye ayrılan hizmet alanı bulunmaktadır teknik takip kişinin telefonuna yüklenen casus yazılım sayesinde sürdürülmektedir. Casus yazılımlar profesyonel dedektifler tarafından hazırlanarak belirlenen kişinin telefonunu kişinin konum, son aramalar, kamera, mikrofon gibi uygulamalara erişebilirlik sağlamaktadır. Bu sayede kişiyi gün içerisinde adım adım izleyerek kiminle telefon görüşmesi yaptığını, nerede olduğunu, ses kaydı yapılması gibi konularda destek verilmektedir. Yapılan bu çalışmalarda dedektifler ücretsiz teknik servis hizmeti de bulunmaktadır. Yapılan çalışmalarda dedektifler tarafından ele geçirilen belge ve dokümanlar rapor haline getirilerek bilgi almak isteyen kişinin hizmetine sunulmaktadır. Bu belge ve dokümanlar mahkemelerde delil niteliği taşımaktadır. Özel dedektiflik hizmetleri almış olduğunuz dedektiflik şirketleri almış olduğunuz hizmetten önce veya sonra danışmanlık hizmeti vermek ve sizin Her sorunumuzda size destek olmakla yükümlüdür. Özel dedektif hizmeti vermiş olduğu takip hizmetinden ele geçirilen müşterinin isteği doğrultusunda kendisine sunabilir veya imha edebilir. Ayrıca verilmekte olan özel dedektif hizmetlerinin yanı sıra hukuksal danışmanlık hizmetleri verilmektedir hukuksal danışmanlık hizmeti özel dedektif firmaları tarafından hizmet alan kişinin her alanda en iyi şekilde temsil edilmesini ve mağduriyetlerin minimum seviyeye indirilmesini öngörmüştür. Dedektiflik hizmetleri her geçen gün daha da iyiye gitmekle beraber sektörü her geçen gün daha da büyümektedir verilen hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi arttırmaktadır.

Eş Takibi Çalışmaları

Eş takibi, günümüzde eşlerin birbirlerine sadık davranmamaları veya şüpheli hareketleri sonucu gereklilik olarak ortaya çıkmış, özel dedektiflik bürosu dahilinde profesyonel dedektifler tarafından yürütülen takip çalışmalarının tümüdür. Eş takibi hizmeti kapsamında bazı hizmetlerimizden destek alınır. Bunlar teknik takip, sanal takip ve fiziki takip çalışmalarıdır. Yapılan araştırmaların sonuçları raporlanarak müşterimize özel olarak teslim edilir.
Eş takibi çalışmaları pahada yüksek araçların kullanımıyla daha da derinleşmekte ve takip edilen eşin konuştukları, görüştüğü kişiler, sosyal hesap hareketleri gibi tüm iletişim kurduğu kişiler incelenir. Şüpheli durumların tespitinde görüştüğü kişiler de takibe alınarak kararlı bir ekip çalışması yürütülür. Özel dedektiflik bürosu kapsamında eş takibi hizmetinde özel durumlar dışında yaklaşık 1 hafta içerisinde kesin sonuçlar alınmaktadır. Profesyonel dedektiflerimizin konularında uzman olması, müşterilerimiz ile iş birliği içerisinde çalışmaları ve tecrübeleri göz önüne alındığında bu sürecin daha erken bitmemesi adına hiç bir engel yoktur.
Eş takibi çalışmaları sizden öğrenilen bilgiler ışığında planlama çalışmalarıyla başlar ve akabinde özel dedektiflik bürosu eğitimli dedektifleri görevlendirir. Konusunda uzman özel dedektifler kapsamlı araştırmalar sonucu tespitlerini sizlerle paylaşır. Eş takibi çalışmalarında ne aşamada olunduğunu öğrenebilir ve izlemeyi bizimle yapabilir, çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Eş takibi hizmetimiz ile alakalı tüm sorularını 7/24 danışmanlarımıza arayarak sorabilirsiniz.
Eş takibi çalışmaları özel dedektiflik bürosu bünyemizdeki profesyonel dedektiflerimiz tarafından yüksek disiplinli ve kararlı bir şekilde yürütülmektedir. Eş takibi hizmetinde alanında uzman bu eğitimli dedektifler sonuç odaklı çalışarak kesin çözüme ulaşır. Sonuca ulaşma konusunda zorluk çekmeyen özel dedektiflik bürosu dedektiflerimiz, işlerini disiplinli ve kararlı yapmaları sebebiyle kesin çözüme hızla ulaşırlar. Çalışmalarında bu denli titiz olmaları özel dedektiflik büromuz dahilindeki dedektiflerimizin en belirgin özelliklerindendir.

 
Eş Takibi Hizmeti

Eş takibi hizmetimiz kapsamında, büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen çalışma sürecinde 7/24 olmak suretiyle eşiniz fiziki takip altına alınır. Bu takip boyunca, eşinizin kimlerle görüştüğü, bu kişilere olan davranış şekli şekli, samimiyet durumu,bu kişilerle nerelere gittiği, gittiği yerlerde ne yaptığı, orada kimlerle buluştuğu, buluştuğu kişiler ile nasıl vakit geçirdiği, girip çıktığı yerler, ne sebeple orada olduğu, siz yokken ne yaptığı gibi pek çok soru işaretine açıklık getirilir.Eş takibi çalışmalarımız, fiziki takibin yanında sanal takip ve teknik takip ile desteklenerek, eşinizin internet üzerinde, arkadaşlık sitelerinde neler yaptığı, neler paylaştığı, kimlerle etkileşime girdiği gibi her konuda bilgiye ulaşılarak sizlere ispatlı raporlar halinde sunulur. Yapılacak olan sanal takipte, takip edilen eşin internet üzerindeki tüm hareketleri inceleme altına alınacak olup hazırlanacak olan raporlar içerisinde detaylı olarak bilgi verilecektir. Hazırlanmış olan bu raporlar, mahkemelerde resmi delil olarak kullanılabilecek nitelikte olup, arzu edilmesi halinde hukuksal danışmanlık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Boşanma davası sürecinde, çocukların velayetinin eşlerden hangisinde kalacağının belirleneceği velayet davaları için delil toplanması araştırmamız ile, çocukların velayetini alabilmeniz için yapılacak araştırmada toplanan deliller ile elinizi güçlendirebilirsiniz.

EŞ TAKİBİ GEREKLİLİĞİ

Eş takibi çalışmalarımız boyunca müşterilerimizle bilgi alışverişinde olmamız, sonuca ulaşmamız açısından etkili bir yöntemdir. Eş takibi çalışmalarımızı yerinde görüp inceleyebilir, kendi gözlerinizle duruma şahit olabilirsiniz. Eş takibi hizmetimiz kapsamında talepleriniz yerine getirilmek suretiyle sizleri memnun etmek amaçlanmıştır. Fakat biliniz ki; hukuka ve ahlaki kurallara aykırı olan hiçbir çalışma gerçekleştirilememektedir. Eş takibi günümüzde sıklıkla tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır.Eş takibinin çıkış nedenlerinden biri olan sadakatsızlık ve aldatma unsurları günümüzde sıklıkla karşılaşılan ve yardım alınılması gereken konular arasındadır.Yapılan dedektiflik çalışmaları bu yönde ilerlemeye devam etmektedir.Gümüzde dedektiflik pek çok konuda hizmet vermeye devam etmektedir.Yapılan dedektiflik çalışmalarının tamamında kullanılan teknolojik yenilikler sayesinde dedektifler her geçen gün verilen hizmetin kalitesini arttırmaktadır.Teknolojik gelişmelerden sıklıkla yararlanmakta olan dedektiflerin bu konuda kullanmış oldukları yöntemler casus yazılımlar ve takip programlarından oluşmaktadır.Dedektifler sıklıkla kullanmış oldukları casus yazılım ve programlar sayesinde birçok mağdur kişinin hayatını değiştirerek,kişilerin daha huzurlu ve mutlu bir hayat sürmelerine yardımcı olmuştur.Casus yazılımların çalışma mantığında takip edilecek kişinin telefonuna yüklenen bir program sayesinde kişinin konum,kamera,mikrofon,son aramalar,mesajlar gibi uygulamalarına erişim sağlamaktadır.Dedektiflerin sunmuş oldukları eş takibi hizmeti profesyonel dedektifler tarafından sürdürülmekte ve devam ettirilmektedir.Yapılan dedektiflik çalışmalarında dedektifler teknik servis hizmetini haftanın 7 günü 24 saat devam ettirmektedir.Diğer bir takip yöntemi olan fiziki takipte ise dedektifler kişiyi gün içinde takip ederek yapmış olduğu tüm aktiviteleri bir rapor haline getirmektedir.

 

 

Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ilçelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Çine, Didim, Germencik, İncirliova,Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Amasra, Kurucasile, Ulus, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason, Aydıntepe, Demirözü, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar, Adaklı, Genç, Karlıova, Kığı, Solhan, Yayladere, Yedisu, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan, Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilp, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ, Acıpayam, Akköy, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Tirebolu, Yağlıdere, Kelkit, Köse, Kürtün, Siran, Torul, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli * Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut, Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar,Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Karataş, Kozan, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler, Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Elbeyli, Musabeyli, Polateli, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşiyan, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Görde, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli, Akdeniz, Anamu, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Güllük, Kavaklıdere, Köyçeğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula Yatağan, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Altınhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ,Ulukışla, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Karadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar, Adapazarı, Akyazı, Arifiye Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü,Taraklı, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayız, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Aydınlar, Baykan, Eru, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınarı, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür, Banaz,Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Saraykent, Sarıkaya


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan illerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Sivas, Şırnak, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin , Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş , Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Tekirdağ, Van , Yalova, Yozgat, Zonguldak


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ülkelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Vatikan, Venezuela, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Angola, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau Gine Bissau Batı Afrika, Grenada, Guyana, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Güney Osetya, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Honduras, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kosta Rika, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Küba, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall Adaları, Meksika, Mısır, Mikronezya, Moğolistan, Moldova, Monako, Moritanya, Moritius, Mozambik, Myanmar, Namibya, Nauru Nepal, Nikaragua, Nijer, Nijerya, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Saint Kitts, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Batı Sahra, Belçika, Belize, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvador, Ekvator Ginesi, El Salvador, Abhazya, Afganistan, Sealand, Senegal, Seyşeller, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Somaliland, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi Arabistan, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan192, Togo, Tonga, Transdinyester, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uruguay, Ürdün, Vanuatu, Yeşil Burun, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve