Evlİlİk Öncesİ Araştırma

Evlİlİk Öncesİ Araştırma

Evlilik Öncesi Araştırma

evlilik öncesi araştırma

 

 

Evlilik öncesi araştırma

Özel dedektiflik firmamız tarafından sağlanan evlilik öncesi kişi araştırma hizmetleri sayesinde, bireyler hayatları için olan evlilik kararlarını özel dedektif bürolarımızın yardımlarıyla kolaylıkla alabilmektedir. Kişi araştırma hizmetlerimiz son yıllarda en çok talep alan özel dedektiflik bireysel hizmetleri arasında yer almaktadır. Kişi araştırma hizmetlerinden yararlanmakta olan insanlar geleceklerine ve evliliklerine önemli yatırımlar yaparlar. Evliliğin kutsal bir müessese olduğunu bilen özel dedektiflik bürolarımız, hizmet süresi boyunca konulara oldukça hassas ve duyarlı yaklaşacaktır. Hizmetlerimizde dedektiflik çalışanları fiziki, teknik ve sanal tekniklerle evlilik adaylarını araştırmakta ve araştırılan kişinin detaylı analizleri çıkartılmaktadır. Araştırma hizmetleri 15 gün sürmektedir. Kişi araştırma süresi boyunca özel dedektiflik bürolarımızın yürüteceği bütün çalışmalar iş odaklı ve çözüm garantilidir. 2 hafta süre boyunca görev yapılacak olan fiziki araştırma hizmetlerimizde, evlilik adaylarının daha önceden ikamet ettiği bölgelerdeki geçmişleri, çalıştığı işyerlerindeki kariyerleri, geçmişte birlikte olduğu arkadaşları, varsa kötü alışkanları ve suça karışıp karışmadıkları özel dedektiflerimiz tarafından araştırılmaktadır. Özel dedektiflik firmamız tarafından vatandaşlara hizmet verilecek olan çalışmalardaki toplanan bilgiler sağdan soldan alınan duyumlarla taleplerde bulunan insanlara aktarılmaz. Özel dedektiflik hizmetlerinde resmi kurumlarla icra edilen çalışmalarla, toplanan bilgiler doğrultusunda hareket edilir. Fiziki araştırma süresi boyunca bürolarımızın tespit ettikleri kişiler detaylı bir araştırma sürecine alınır. Araştırılacak kişilerin nerelerde yaşadığı, ailelerinin durumları ve adli kurumlardan elde edilen sabıka kayıtları tespit edildikten sonra, yazılı belgeler halinde firmamızdan şahıs araştırma hizmetini talep eden kişilere teslim edilir. Emniyet güçleriyle iş birliği yapılarak toplanan bilgiler sayesinde, evlilik adaylarının herhangi bir yasa dışı olaya teşebbüs edip etmediği araştırılır. Eğer suça karıştığı tespit edilirse, hangi sebeplerden ötürü suç işlediği araştırılır.

Özel dedektiflik hizmetlerinin araştırmaları boyunca toplanan bütün bilgiler, kişi araştırma hizmetlerinin süresi bitince, hizmet anlaşmaları yapılan kişilere teslim edilir. Teknik takip hizmetlerimiz özel dedektif firmamızda görev yapan bilişim mühendisleri aracılığıyla yapılmaktadır. Teknik takip hizmetlerinde evlilik adaylarının geçmiş telefon dokümanlarına ulaşılır. Dokümanlarda görüşme yaptığı telefon numaraları, gönderdiği ve telefonuna gelen kısa mesajlara ulaşılır. Teknik takip araştırmasında ortaya çıkan numaraların sahiplerinin kim oldukları araştırılır. Araştırmaya alınan diğer numaraların, özel dedektif büromuzun teknik takibe aldığı kişiyle ne kadar süredir irtibat kurduğu öğrenilir. Ayrıca bürolarımızın teknik takibi hizmetleri boyunca, evlilik adaylarının telefonla yaptığı görüşmelerin dokümanlarına ulaşılır. Ulaştığımız dokümanlar  sayesinde evlilik adaylarının 6 ay önce görüştüğü numaralara kadar öğrenilebilmektedir. Özel dedektiflik bürolarımızın çalışanlarının uyguladığı sanal takip yöntemleriyle evlilik adaylarının sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı görüntülü, yazılı ve sesli konuşmaların detaylarına ulaşılır. Hizmetlerimizde yardım alınacak olan programlar ve cihazların hepsi ince bir hassasiyetle araştırılarak, dünya piyasasından özenle seçilmişlerdir. Bilişim mühendislerimiz tarafından ortaya çıkarılan dokümanlar neticesinde evleceğiniz kişi hakkında rahatlıkla önemli kararlar alabileceksiniz. Personellerimizin yapacak olduğu bütün araştırmalarda en önemli husus müşterilerimizin verdiği istihbaratlar ve bilgilerdir. Müşterilerimiz tarafından doğru bilgi aktarımı yapıldığı takdirde özel dedektif firmamız bütün bilgilere çok kısa süreler içerisinde ulaşacaktır. Hizmetlerimizde eğer müşterilerimiz taleplerde bulunurlarsa araştırılan kişi fiziki tekniklerle de takip edilecektir. Evlilik öncesi araştırma hizmetlerine başlamadan önce özel dedektiflik bürolarımız tarafından hazırlanan, gizlilik sözleşmesi adı verdiğimiz sözleşmeyi hizmetleri talep eden insanlara sunarız. Sözleşmeler gereğince ortaya çıkacak olan verileri firmalarımız ve müşterilerimiz hukuki bir işlem gerekmediği takdirde basınla, sosyal medyayla, magazinle ve 3. bir şahısla paylaşamamaktadır. Sözleşmeler her hangi bir taraf tarafından bozulursa eğer, sözleşmeyi bozan tarafa cezai yaptırım uygulama hakkı doğar.

 

 

Evlilik öncesi şahıs takibi nedir?

Evlilik öncesi kişi araştırmaları yapılmadan ilk önce, hayatlarda atılacak olan adımların sağlam olması her birimiz için önemlidir. Özel dedektiflik bürolarımız insanların gerçekleştirecek oldukları evlilik gibi önemli kararlarda, insanların kendi başlarına araştırıp bulamayacakları konularda incelemeler yaparlar. Özel dedektiflik büromularımızda görev yapan özel dedektiflik görevlileri sayesinde iki hafta kadar kısa süreler içerisinde kişi araştırması yapılan şahıs hakkındaki bütün geçmiş bilgilere ulaşılır. Kişi araştırma kapsamına alınan kişi sanal, teknik ve fiziki araştırma yöntemiyle hizmet süresi boyunca 7 gün 24 saat incelenecektir. İnceleme sonuçlarında ortaya çıkan veriler sayesinde insanlar evlilik adayları için önemli olan kararları vermeden önce, özel dedektiflik bürolarımızdan yardım alacaklardır. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz işlemler neticesinde söyleyebilir ki, bir çok vatandaşların hayatlarında doğru kararlar verebilmesini sağlamışızdır. Bürolarımızda hem dedektiflerimiz hemde bilişim mühendislerimiz tarafından yapılacak olan hizmetlerde çözüm ve sonuç garantisi %100'dür. Hizmetlerimizi Türkiye cumhuriyeti anayasa mahkemelerinin verdiği izinler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Eş zamanlı görevler yürüten profesyonel dedektiflerimiz, insanlara verecek oldukları evlilik öncesi kişi araştırma hizmetinin ve diğer dedektiflik hizmetlerinin kapsamlı olarak eğitimlerini almışlardır. Hizmetlerimizde teknolojik cihazlar sayesinde özel dedektif firmalarımızın çalışma başlattığı işlemlerde, çok kısa süreler içerisinde  araştırılan kişiler hakkındaki bütün bilgilere ulaşılır. Öz geçmişleri, kariyerleri, sabıka kayıtları gibi temel bilgiler baz alınarak incelemeler yapılır. Firmalarımız kişi araştırma çalışmaları üzerindeki yaptığı işlemleri gizlilik kapsamıyla medyada ve halka açık alanlarda paylaşamamaktadır. Aynı zamanda yaptıkları bütün işlemleri firmalarımızın güvenliği için, müşterilerimizin paylaşmasına da izin vermemekteyiz. Bilgilerin insanlarla paylaşılması durumunda firmamız tarafından yada müşterilerimiz tarafından gizlilik sözleşmesi iptal edilecektir. Fes edilen gizlilik sözleşmesi gereğince sözleşmeyi kim bozduysa karşı tarafa hukuki işlem uygulama hakkı doğar. Hizmetlerimiz özel dedektif firmalarımızın en çok tercih edilen hizmetlerinden bir tanesidir.Kimse başladığı güzel bir şeyin, evliliğin devamsız ve yarım kalmasını istemez. Biz, insanlar olarak hep kendimiz için en iyisini istemekteyiz.

Evlilik öncesi araştırma kapsamında evlilik, kimilerine göre sosyal bir kurum kimilerine göre ise kutsal bir mertebedir. Fakat nasıl olursa olsun aynı evin içinde vakit geçireceğiniz kişiler hakkındaki her şeyi bilmek herkes istersiniz. Özel dedektif bürolarımızın yardımları sayesinde evlilik adaylarının, firmamızı taleplerde bulunan müşterilerimize anlattıkları yaşam öyküsünün doğru olup olmadığı araştırılır. Hizmetimizin kapsamında yürütülecek olan çalışma Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde kesintisiz şekilde devam etmektedir. Firmamıza ait Türkiye üzerindeki her şehirde bürolar bulunmaktadır. Bizlerden talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda sizlere yönlendirmeler yapılacak ve kişi araştırma hizmetinden tam olarak yararlanabilmeniz için tarifler verilecektir. Uzman kadromuz kişi araştırma ve diğer hizmetlerimizde yürüttüğü çalışmaları gün içerisinde sizlerle iki defa mesajlaşma uygulamaları üzerinden paylaşacaktır. Kişi araştırma hizmetinden elde edilen fotoğraflar, ses kayıtları, görüntü kayıtları, telefon görüşmeleri ve mesajlaşmaları aynı gün içerisinde sizlere aktarılacaktır. Özel dedektif firmamız tarafından işleme alınan kişi araştırma hizmetinden elde edilen bütün veriler hizmet süresi bitiminde, resmi evraklar dahilinde müşterilerimizle paylaşılacaktır. Hizmet süresine başlamadan önce kişi araştırma hizmetine başlandığına dair bakanlık onaylı fatura çıkartmaktayız. Evlilik öncesi şahıs araştırma hizmetine müşterilerimiz müracaatından bir gün sonra veya bazı durumlarda aynı gün içerisinde başlamaktayız. Özel dedektiflik firmalarımızın hizmetlerinden yararlanmak için bürolarımıza gelebileceğiniz gibi, ayrıca bazı durumlarda hiç yüz yüze görüşme gerçekleştirmeye gerek kalmadan kişi araştırma hizmetine başlanılabilir.

Evlilik öncesi araştırma hizmetinde böyle nedenlerden dolayı özel dedektiflik büromuz tamamen ailevi değerlere ve birlikteliğe saygı duyarak, evlilik öncesi şahıs araştırması yapmakta ve kişileri takip altına alarak nasıl bir kişilik yapısında olduğunu delillerle taleplerde bulunan insanlara sunulmaktadır. 

 

Eş, sevgili takibi nasıl yapılır?

insan hayatı boyunca değişebilen, değişimlere ayak uydurmaya çalışan bir varlıktır. Bu nedenle evleneceği kişi ne kadar dürüst ve düzgün biri olursa olsun ileriki dönemlerde durumun değişmeyeceğinin garantisi yoktur. Özel dedektiflik bürosu tarafından yoğun uğraşlar sonucunda yapılan bütün çalışmaların karşılığında insanlar evlilik adaylarını daha net bir şekilde tanıyabilecektir. Evlilik denilen kutsal müesseseyi insanlar hayatlarında bir kez gerçekleştirmek isterler. Ancak bazı durumlar karşısında boşanmaya mecbur kalan vatandaşların artık o noktadan sonra yapacakları fazla bir şey kalmamaktadır. Lakin daha önceden alınacak olan tedbirler sayesinde gerçekleştirecek olan evliliklerdeki kötü geçimsizliğin büyük oranda önüne geçmiş olunur. Özel dedektiflik bürolarımızın evlilik öncesi kişi araştırma ve takip hizmetlerinde toplayacak oldukları bilgiler sayesinde önemli ve gerçekten doğru kişileri bulması için yardımlar sağlanacaktır. Zor olan evlilik kararlarını rahat bir şekilde verebileceklerdir. Hizmetlerimiz sayesinde her yıl bir çok insan gönül rahatlığıyla, verdikleri evlilik kararlarını profesyonel bürolarımızın yardımlarıyla tesciller. Ekiplerimiz insanlara hizmetlere başlamadan önce yapılacak ve gerekli olan her bilgiyi aktaracaktır. Uzman dedektif kadromuz sayesinde evlilik adaylarının toplumda ki statüsü ne olursa olsuni hakkındaki tüm bilgilere iki hafta kadar kısa bir süre içerisinde ulaşılacaktır. Son derece faydalı ve insanlara yardımcı olan evlilik öncesi kişi araştırma hizmetlerimiz sayesinde vatandaşların akıllarına takılan bütün sorular birer birer yanıt bulacak ve hakkında anlattığı bilgilerin gerçek olup olmadığını, olayların bütün çıplaklığıyla gözler önüne sereceklerdir. 

Evlilik öncesi araştırma kapsamında gerek arkadaş ortamı gerekse iş hayatı, bir şekilde insanların psikolojilerine etki etmekte ve evli şahısların aralarını açmaktadır. Eşler birbirleriyle çok kavga etmeye başladığında, eve geç girme süreleri uzadığında, gereksiz telefon konuşmaları olduğunda, ilginç yazışmalara şahit olduklarında şüphelerini gidermek için dedektiflerimize yani özel dedektiflik büromuza başvurabilirler ve eşler, için bir takip hizmeti başlattırabilirler. Takip hizmetlerimiz özel dedektif bürosunun tahsis ettiği uzman bilişim kadroları ve profesyonel dedektif kadroları tarafından sağlanmaktadır. Bilişim kadroları sayesinde profesyonel dedektiflerimiz tarafından fiziki takibe alınan kişi aynı zamanda teknik ve sanal takip yöntemleriyle de takip edilmektedir. Sanal ve teknik takip işlemlerinden ise en net sonuçlara ulaşılacaktır. Sanal takip yöntemi sayesinde araştırılan kişinin bütün elektronik mail, sosyal medya ve diğer uygulamalar üzerinden yapmış olduğu mesajlaşma dokümanlarına ulaşılacak ve ulaşılan bilgiler hizmet bitiminde sözleşme imzaladığımız müşterimizle paylaşılacaktır. Yapacak olduğumuz kişi araştırma ve takip hizmetlerinde kesinlikle araştırılan kişinin özgür yaşam alanına müdahale edilmez. Yapılacak olan fiziki yöntemle sadece uzaktan takip etmek şartıyla, araştırılan kişinin yapmış olduğu işlemleri müşterilerimizle paylaşmak için kayıt altına alınmaktadır. Birde sanal ve teknik takip yöntemiyle bilgisayarlarından kişilerin gerçekleştirmiş olduğu görüşmeleri incelenmektedir. Bürolarımız en net sonuçlara ulaşma garantisini sizlere hizmete başlamadan önce vermektedir. Hizmete başlamadan önce özel dedektif büromuz tarafından hazırlanan sözleşmenin içerdiği maddeler sayesinde müşteri memnuniyeti ve iş garantisi sözünü veririz. 

Evlilik öncesi araştırma öncelikle ahlaki ve yasal kurallar gözetilerek yapılan, titiz ve  kapsamlı araştırmaların bütünüdür. Eşinizin girdiği her ortamda ve iş yerinde dikkatli bir takiple inceleyen özel dedektiflerimiz, aldatılma gibi durumlarda somut delillerle bunu ispatlayarak kişilerin boşanmasında ve tazminat almasında kesin çözümlere ulaşacaktır.      

 

Resmi şahıs sorguları nelerdir?

Evlilik öncesi araştırma kapsamında günümüzde iş hayatında önemli kademelerde bulunan, çevresi geniş iş adamları, memurlar gibi önemli kişiler hakkında sabıka dosyaları, vergi dairesi sorguları, tapu durumları, variyet ve mal bilgileri gibi önemli birçok bilginin araştırılması hizmetine, resmi şahıs sorgulama hizmetleri demekteyiz. Yasaların bizlere izin vermiş olduğu  bilgilere ulaşma erişimi sayesinde ortaya çıkacak olan verilerle bizlere müracaat eden insanların akıllarını kurcalayan sorulara yanıt bulacağız. İşlemin en gerekli olan kısmıysa müşterilerimizin bizlerle paylaştığı bilgilerdir. Eğer istediğimiz bütün bilgiler net bir şekilde bize ulaştırılırsa hizmetimiz hiç bir aksaklık olmadan çok kısa süreler içerisinde bitecektir. Aktarılacak olan bilgilerse isim, soy isim, araç plaka numarası, ikamet adresi, iş yeri adresi, yakın arkadaşları, seyahat ettiği bölgelerin isimleri ve ismi üzerine kayıtlı cep telefonu numaraları. Ancak istenilen bu istihbaratlara müşterilerimiz ulaşamıyorsa yapacak olduğumuz bir günlük bilgilere ulaşım süresinden sonra özel dedektiflik büromuz tarafından evlilik öncesi kişi araştırma hizmetine başlanılacaktır. Firmamızın araştırması süresince kişi hem fiziki teknikler hemde sanal tekniklerle incelenecektir. Hizmet süresi boyunca ortaya çıkacak olan bilgileri gizlilik sözleşmesi gereğince sadece hizmette adı geçen insanlarla paylaşmaktayız. Ayrıca müşterilerimiz ve firmamızın yapmış olduğu kişi araştırma işlemleri hakkında bilgi paylaşımı yapamaması için sözleşme içerisinde gizlilik hususunu maddeler halinde geçirmekteyiz. Sözleşmenin gereğince, adli bir işlem gerekmedikçe hem hizmeti veren taraf hemde hizmeti alan taraf konuyla ilgili sosyal medyada, basınla, 3. bir şahısla ve herhangi bir bölgede bilgi paylaşımı yapamayacaktır. 

Evlilik öncesi araştırma hizmetinde gizlilik ön planda tutulmakla beraber açığa çıkmasını varsaydığımızda almış olduğumuz yasal önlemlerle hiçbir sorunla karşılaşmayacağınızı sizlere temin etmekteyiz. İşlemlerin başlangıcından sonuna kadarki olan süreç içerisinde profesyonel bir titizlik ve dikkatle bütün elde edilen bilgilerin üzerinde durulacak ve özel dedektiflik büromuzun yapmış olduğu kişi araştırma hizmetinde net olmayan bilgileri müşterilerimizle paylaşmayacağız. Bürolarımızın vatandaşlara sunmuş olduğu bilgilerin hepsi resmi evraklardan ve raporlardan oluşmaktadır. Firmamız 24 yıllık çalışma hayatı boyunca bir kez olsun bile yanılmamıştır. Bunun sebebiyse yapmış olduğumuz işlemlerde göstermiş olduğumuz yoğun çaba ve deneyim tecrübesinden kaynaklanmaktadır. Firmamız 24 yıllık geçmişi boyunca elde ettiği bütün bilgilerden çıkardığı tecrübeler doğrultusunda hizmet vermekte olduğumuz insanların bütün sıkıntılarını daha önceden teşhis edebilir ve sıkıntısının önüne kolaylıkla geçebiliriz. Bütün bu deneyimlerimiz neticesinde özel dedektiflik firmamızı tercih eden insanlar bürolarımızdan mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Firmamızı seçen insanların bugüne kadar firmamız hakkında kötü bir şikayeti bulunmamaktadır. İzlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti ilkesi sayesinde özel dedektif firmamıza gelen bütün talepleri başarılı bir biçimde yanıtlamak tayız. Profesyonel anlamda hareket eden dedektiflerimiz sayesinde ele alınan konu hakkında %0 yanılma payı bulunmaktadır. Hem hiç bir insan dedektif mesleğine başvurduktan sonra acemi dedektifler tarafından yapmış olduğu bu başvurunun ortaya çıkmasını istemez. Bunun için bizler gibi meslekte saygın olan firmaları ve büroları seçmenizde sizler adına fayda var. Hizmetimize başlamadan önce firmamızı telefon aracılığıyla yada elektronik posta vasıtasıyla firmamıza ulaşarak randevu almanız gerekmektedir. Randevularımızı taleplerin yoğunluğuna göre belirlemekteyiz. Ancak verdiğimiz randevu tarihini en geç ertesi gün yada iki sonra gerçekleştirmekteyiz. Randevu almak istiyorsanız ilgili operatörlerimizi arayabilirsiniz. Operatörlerimiz ile yapacak olduğunuz konuşma sırasında hizmet süresinde yapılacak olan bütün işlemler müşterilerimize tek tek anlatılacaktır.

 

 
Evlenmeden önce neden şahıs araştırması yapılmalıdır?

Normal şartlardaki her birey yapacakları evliliklerden önce evlenecekleri kişilerle bir ömür boyunca yaşamak ve sonsuza kadar mutlu bir hayat içerisinde birlikte olmak ister. Kimse ayrılacağını düşünerek evlilik arayışları içerisine girmez. Böyle nedenlerden dolayı ilişkiler ve beraberlikler insanlar tarafından yürütülmesi gereken en yüce yaratılış görevlerinden bir tanesidir. Toplumda her statüden vatandaş gerekli özelliklere sahip olduktan sonra kolay bir şekilde evlenebilir. Önemli olan eşlerin birlikte kaliteli zamanlar geçirebilmesi ve yuvalarını dimdik ayakta tutabilmesidir. Kurdukları aile güvenilir olmazsa ve kuracak oldukları ailelerin temeli sağlam olmazsa eğer kaçınılmaz son muhtemeldir. Evliliklerini medeni bir birliktelik içerisinde yürütemezlerse eğer, er yada geç sözü geçen kötü günleri yaşayacaklardır. Dedektiflik bürolarımızın ve çeşitli ulusal kurumların yaptıkları araştırmalardan elde edilen verilere göre  son 10 yıl içerisinde, eşler arasında yaşanan boşanma davaları geçtiğimiz 70 yılda yaşanan boşanma davalarından daha fazladır. Ne yazıkki durum tam anlamıyla böyledir. Vatandaşların ihtiyaçlarını gören ve vatandaşların ihtiyaçlarına destek vermek isteyen dedektiflik büroları insanlara bu konuda ayrım gözetmeden destekçi olacaklardır.

Evlilik gibi kutsal bir müessede, dinleri ve dilleri gözetmeksizin birliktelikleri ve oluşturulan samimiyetleri insanlar için oldukça önemlidir. İnsanlar bir kişiyle evlenme kararı aldıklarında evlenecekleri kişilerin onlardan gizledikleri her şeyi ve daha önceden yaşamış olduğu bütün geçmişlerini detaylarınca, doğrusuyla yada yanlışıyla bilmek isterler. Evlilik adaylarının karşı tarafa anlattığı yaşam hikayelerinin doğru olup olmadığını öğrenmelerinde faydalar vardır. Çünkü o kişilerle ömürlerinin geri kalanını emanet edecek ve birlikte yaşlanacaklardır. İleriki yaşamlarında o kişilerle mutlu hayaller içerisine girerler. Evleneceği kişilerle çocukları olacaktır. Hatta Allah yaşam verirse evlendikleri kişilerle yaşlılıklarında torunlarını görmek isterler. Özel dedektif hizmetlei personellerimizin sayesinde böyle basit durumları düşünmelerine artık hiç gerek kalmadı. Özel dedektif firmamızın müşterileri için en doğru olan kararları dedektiflik departmanında çalışan personellerimiz insanlara sunacaklardır. Hizmetlerimizin rutin çözüm süresi 2 haftadır. Söz verilen iş günleri süresi içerisinde işleme alınan çalışmalar net bir şekilde aydınlatılır. Dedektiflik firmamızda yapılan çalışmaları, gizlilik ihlalleri nedeniyle konuyla ilgisi olmayan her hangi bir kimseyle paylaşmak kesinlikle yasaktır. 

Evlilik öncesi kişi araştırmaları kapsamında, özel dedektiflik bürolarımız tarafından sağlanan bütün hizmetler ile vatandaşlara tam teşkilatlı bilgiler sunulur. Vatandaşların kendilerini güvence altına almalarına özel dedektif bürolarımız yardımcı olacaktır. İnsanların alacakları özel dedektiflik hizmetleri sayesinde bireyler gelecekleri hakkında olası kötü senaryoları ortadan kaldıracaklardır. Hizmetlerimiz sayesinde hayatlarını olumlu etkileyen bir çok insan bulunmaktadır. Olası bir çok kötü geçimsizliğin önüne daha öncelerden geçilmiştir. Aynı zamanda evleneceği çift için kötü düşünceleri olan insanlara sunulan bilgiler sayesinde, karşı tarafa hiç endişesi kalmayan bireylerde bulunmaktadır. 20 yıllık görev tarihimiz sayesinde, bürolarımız tarafından yapılan kişi araştırma hizmetlerine insanlar başvurduktan sonra kısa süreler içerisinde en net bilgilere ulaşırlar. Ayrıca gözlemlediğimiz insanlardan edindiğimiz bilgilere göre, profesyonel dedektiflerimizin tavsiyelerini uygulayan vatandaşlar hayatlarını daha güzel bir boyut içerisine taşımışlardır.

 
Özel dedektiflik sektöründe evlilik öncesi arastırmanın önemi


Evlilik öncesi araştırma kapsamında evlilik her kurum için ayrı önemlidir elbette çünkü insanların birliktelikleri, birbirlerinin fiziksel ve ruhsal davranışlarına yeri geldiğinde çok büyük etkiler etmektedir.Özel dedektiflik için bu önem biraz daha farklıdır. İslam ve Türk tarihi için aile yapısının önemi tartışılmayacak kadar büyük bir konudur. Türkiye cumhuriyeti toplumunun halen daha aynı hassasiyetle yaklaştığı bu önemli konuyu özel dedektiflik firmamızda titiz, dikkatli ve deneyimli bir çalışmayla yönlendirmektedir. Araştırma yapılacak olan kişi daha önceden kaç tane ikamet adresi değiştirirse değiştirsin firmamız tarafından yaşadıkları yerler tespit edilecek ve o bölgelerde araştırılan kişi hakkında incelemeler yapılacaktır. En verimli çalışmamız her zaman fiziki yöntemle olmuştur. Profesyonel özel dedektif kadromuz kişi hakkında bilgiler toplamak için fiziki olarak kişinin yaşadığı bölgelerdeki bilgilerini toplayacaklardır. Toplanan bilgilerde astı astarı olmayan istihbaratlar kesinlikle yer almayacaktır. 24 yıllık özel dedektif hizmetleri geçmişimiz sayesinde kişi araştırma gibi hizmetlerin bütün araştırma tekniklerini yakından biliyoruz. Hatta Türkiye cumhuriyeti üzerinde yeni yetişmekte olan özel dedektiflik personellerine mesleğin gelecekte daha iyi bir yer bulması için ücretsiz olarak seminerler vermekteyiz. Her yıl yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda mesleği ve çalışanlarının adını camiaya daha sık duyurmaktayız. İnsanların özel dedektiflik bürolarını tercih etmesindeki en büyük sebeplerden bir tanesiyse mesleğin verdiği doğru ve hızlı kararlar sayesindedir.


Evlilik öncesi araştırma kapsamında özel dedektifliğin aile ve kutsal olan bu göreve verdiği imtiyazlı hizmette, aile olabilmenin temelinde yatan güzel beraberliklerin oluşması için sizlere yaptığımız araştırmalar ile bilgi vererek, bulunduğunuz ilişkinin daha fazla içinde olma fırsatı veriyoruz. 

Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ilçelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Çine, Didim, Germencik, İncirliova,Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Amasra, Kurucasile, Ulus, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason, Aydıntepe, Demirözü, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar, Adaklı, Genç, Karlıova, Kığı, Solhan, Yayladere, Yedisu, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan, Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilp, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ, Acıpayam, Akköy, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Tirebolu, Yağlıdere, Kelkit, Köse, Kürtün, Siran, Torul, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli * Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut, Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar,Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Karataş, Kozan, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler, Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Elbeyli, Musabeyli, Polateli, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşiyan, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Görde, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli, Akdeniz, Anamu, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Güllük, Kavaklıdere, Köyçeğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula Yatağan, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Altınhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ,Ulukışla, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Karadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar, Adapazarı, Akyazı, Arifiye Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü,Taraklı, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayız, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Aydınlar, Baykan, Eru, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınarı, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür, Banaz,Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Saraykent, Sarıkaya


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan illerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Sivas, Şırnak, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin , Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş , Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Tekirdağ, Van , Yalova, Yozgat, Zonguldak


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ülkelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Vatikan, Venezuela, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Angola, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau Gine Bissau Batı Afrika, Grenada, Guyana, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Güney Osetya, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Honduras, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kosta Rika, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Küba, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall Adaları, Meksika, Mısır, Mikronezya, Moğolistan, Moldova, Monako, Moritanya, Moritius, Mozambik, Myanmar, Namibya, Nauru Nepal, Nikaragua, Nijer, Nijerya, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Saint Kitts, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Batı Sahra, Belçika, Belize, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvador, Ekvator Ginesi, El Salvador, Abhazya, Afganistan, Sealand, Senegal, Seyşeller, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Somaliland, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi Arabistan, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan192, Togo, Tonga, Transdinyester, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uruguay, Ürdün, Vanuatu, Yeşil Burun, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve