slide slide slide slide slide
BASINDA BİZ
Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti www.global-haber.com

Haberi oku...

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti www.turkey-haber.com

Haberi oku...

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti www.turkey-haber.com

Haberi oku...

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti www.turkey-haber.com

Haberi oku...

Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

BÖCEK (DİNLEME CİHAZI) NEDİR?

BÖCEK NEDİR?

Böcek; gizli bir şekilde ses kayıtı, görüntü kayıtı alan ve bu istihbaratları sızdıran cihazlara denilmektedir. Gizli kamera ve dinleme cihazlarının kullanımı çok yüksek oranlarda artmıştır. Dünya üzerinde mahkemelere bakıldığı zaman, son 20 yıl içerisinde insanlar arasında böcek kullanımı %40’lık bir oran ile artmış bulunmaktadır. Bunu fırsat gören yatırımcılar her geçen gün cihazları geliştirmekte ve cihazlara bir yeni özellik eklemektedir.

Bu sayede vatandaşlardan bilgiler sızdırılıyor ve insanlara bu süreçte gerek tehdit, gerekse şantaj yapılarak insanlar mağdur bırakılmaktadır. Mağdurların her türlü sıkıntısını ortadan kaldırabilmek için Alo Özel Dedektiflik Bürosu olarak, böcek arama, dinleme cihazı tespiti, gizli kamera tespiti hizmetleri vermekteyiz. Dinleme cihazının tespitini yapabilmek için %100 yerli üretim olan tbt-345-a ile arama çalışması yapacağız.

DİNLEME CİHAZI NEDİR?

Dinleme cihazı; gizli bir şekilde insanlar hakkında bilgileri toplamak için kullanılan, kendi pil gücünde 1 haftaya kadar çekim yapabilen, elektriğe bağlandığı taktirde yıllar boyunca çekim yapabilen casus cihazlarına denilmektedir. Dinleme cihazının tabi ki de yasal kullanımı bulunmaktadır. Ancak dinleme cihazlarının kullanımı çoğu durumlarda yasa dışı olarak kabul edilmektedir. Böcek (Dinleme Cihazı) Nedir? diye soran müşterilerimize, gerekli olan tüm bilgileri aktarmayı hedefliyoruz. Çünkü, bireylerin bu sayede daha az mağduriyet yaşayacağına inanıyor ve insanlara konular hakkında bilgi sahibi olabilme fırsatı veriyoruz.

Dinleme cihazı tespiti; firmamız tarafından gene tbt-345-a böcek arama modülü ile gerçekleştirilen işlemdir. Firmamız çok kısa süreler içerisinde yapacak olduğu hizmetlerini, bu alanda bizlerden arama çalışmamızı yapmamızı bekleyen müşterilerimize bahşetmektedir. Ayrıca dinleme cihazı arama çalışmaları sırasında, ortam içerisinde gizli kamera da varsa tespit edilir. Tespiti yapılan cihazların nerelerden geldiğine kadar araştırılır ve müşterilerimize cihazların nerelerden alındığına kadar dair olan ayrıntılı bir rapor verilir. Rapor içerisinde cihazların ne zaman üretildiği, kim tarafından satın alındığı, ne zamandan beri kullanıldığı yer alacaktır.

DİNLEME CİHAZI TESPİTİ

Böcek (Dinleme Cihazı) Nedir?, sorusunu yanıtladıktan sonra, dinleme cihazı tespiti konumuzu anlatmak istiyoruz. Çünkü mağduriyet yaşayan insanlara verdiğimiz bu hizmette, kesinlik ile %100 sonuçlu arama hizmeti verilmektedir. Yani bu demek oluyor ki; büromuzdan talep edecek olduğunuz dinleme cihazı tespiti hizmeti, %100 garantili bir şekilde bitecek ve bu sayede gösterdiğiniz adresin içerisinde ne kadar böcek diye tabir edilen cihaz varsa ortaya çıkacaktır.

Dinleme cihazı tespiti çalışmaları %100 yerli modül olan böcek arama cihazları ile devam etmektedir. Hizmetimizde 2 kişilik 1 ekibi görevlendirir ve müşterilerimizin göstermiş olduğu adres üzerinde arama çalışması gerçekleştiririz. Müşterilerimizin bizlerden bekledikleri her çeşit isteği, daha önceki tecrübe dolu çalışmalarımız sayesinde anlayabilir ve vatandaşların şirketimizden beklemiş olduğu istekleri, vatandaşlar daha dile getirmeden yerine getiririz.

CASUS YAZILIM TESPİTİ

Casus yazılım tespiti; müşterilerimizin cep telefonlarına, bilgisayarlarına, tabletlerine yüklenebilecek olan olası casus programları tespit etme çalışmalarımıza denilmektedir. Çalışmamızda yurt dışından temin ettiğimiz programları kullanır ve müşterilerimizin programlardan faydalanabilmesi için hizmet veririz. Normal bir bireyin ulaşamayacak olduğu programlar ile birlikte cihazların içerisine bakarız ve herhangi bir anormal durum tespit edildiğinde, durumun derhal önüne geçeriz.

Beklediğiniz sonuçları bir araya getirerek, casus yazılım yüklenmiş olan telefonlarınıza gerekli çalışmayı gerçekleştirir ve cihazlarda yer alan her türlü virüsleri ortadan kaldırırız. Casus yazılım, son yıllarda tüm dünya vatandaşları tarafından yakından tanınan bir sistem olmaktadır. Siyasiler, büyük şirketler, iş adamlarından tutunda, artık sokakta yürüyen insanın bile bu yazılımlardan mağdur olma şansı bulunmaktadır. Yazılımların ulaşımının artmasından dolayı insanlar arasında yaygınlaşmıştır.

CASUS YAZILIM NEDİR?

Casus yazılım; bilgi sızdırmak amacı ile kullanılan virüslere denilmektedir. Bu virüsler bilişim sistemlerine çeşitli yollar ile yerleştirilebilmektedir. Özellikle bilgileri otomatik işleme tabi tutan sistem (bilgisayar) ve akıllı cep telefonlarına yüklenmektedir. Yüklenmiş olduğu herhangi bir cihazdan istediği bilgiyi alabilir ve bu da cihazın sahibini mağdur etmeye yetebilir. Özellikle karı koca arasında yaşanan olaylarda casus yazılımın ön planlara çıktığını görmekteyiz. Çiftler birbirlerinden habersiz olarak eşlerinin cep telefonlarına bu yazılımları yüklemekte ve eşlerinin kendilerine yalan söyleyip söylemediğinin kontrolünü yapmaktadır.

Tabi bu durumlarda kullanılan casus yazılım bireylere faydalı gibi görünmektedir. Ancak hiç tanımadığınız ve güvenmediğiniz bir bilişim korsanı tarafından telefonunuza veya bilgisayarınıza sızdırılan casus yazılım, sizlere çok büyük boyutlarda zararlar verebilir. Mesela tüm sosyal medya şifreleriniz, banka bilgileriniz, kimlik bilgileriniz, kişisel bilgileriniz, konum bilginiz bilişim korsanının eline geçebilir. Eğer cep telefonunuza yüklenen bir casus yazılım var ise; telefonun konum, mesajlaşma, arama geçmişi, ön kamerasına, arka kamerasına, rehberine, e-banka bilgilerine, içerisindeki medya dosyalarına ulaşılabilmektedir.

YAZILIM TESPİTİ NEDİR?

Yazılım tespiti son geliştirilen programlar ile yapılan çalışmalara verilen genel bir isimdir. Yazılım tespitini yapabilmek için, insanların bizlere şüphe duydukları cep telefonlarını veya bilgisayarlarını getirmeleri lazımdır. Firmamız sonrasında yazılım tespitine başlamakta olup, cihaz içerisinde yer alan ne kadar virüs varsa ortaya çıkartacaktır. Piyasada dolaşan virüslerin çoğu Çin malı bilişim virüsleridir. Böyle bir yazılımın kod yapısı zayıf olacağından dolayı, ilk etapta gerçekleştirilen yazılım tespiti çalışmasında ortaya çıkacaktır. Böyle bir durumla her gün binlerce insan karşılaşmaktadır.

Ancak yazılımlar gerçekten profesyonel bir şekilde hazırlanmışsa, yazılımın tespitini yapmak gibi, yazılımı cihazdan silmekte zordur. Böyle bir durumda bir daha asla kullanılamayacak duruma gelen cihazlar bile bulunmaktadır. Casus yazılım tespiti çalışmamızdan öğrendiğimiz bir durumda şöyledir; “insanlar niyetlerine ulaşabilmek için, her yolu denemekte ve her çözüme başvurmaktadır”. Ancak bu durum şirketimize göre çok yanlış ve tekrar edilmemesi gereken bir durumdur.

DİNLEME MODÜLLERİ KULLANIMI

Dinleme modülleri kullanımı çok rahat şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Dinleme modülleri çok kolay kullanılabilmektedir. Ayrıca dinleme modüllerinin bir diğer özelliğiyse casus olmalarıdır. Casus ürünler ile birlikte insanların habersiz ve izinsiz bir şekilde dinlenmesi ve izlenmesi yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda toplanan bilgilerin hepsi yasa dışı niteliği taşımaktadır. Eğer yasa dışı niteliği taşıyan medya dosyaları ile mağduriyet yaşarsanız, bu durum hakkında Alo Özel Dedektiflik Bürosundan profesyonel yardımı alabilir ve bir daha böyle bir durumla karşılaşmamak için gerekli talimatı dedektiflerimize verebilirsiniz.

Dedektiflerimiz sonrasında müşterilerimizin göstermiş olduğu adreslerin içerisinde profesyonel böcek arama ve dinleme modülleri tespit hizmetini verecektir. Kusursuz bir şekilde kullanımı bulunan tbt-345-a böcek arama modülleri sayesinde, ortam içerisinde yer alan her türlü gizli kamera ve dinleme cihazı ortaya çıkartılacaktır.

KABLOLU DİNLEME MODÜLLERİ

Dinleme modülleri kendi arasında 2 ye ayrılmaktadır. Bunlar arasında kablolu dinleme modülleri en net sesi toplayan ve buna rağmen şarjı uzun giden cihazlardır. Dinleme modülleri arasında en çok bilenen kablolu modüller; priz dinleme cihazları, bilgisayar mouse dinleme cihazı, klavye cihazı, kablosuz priz dinleme cihazı, modem dinleme cihazı, telsiz telefon dinleme cihazı, kablosuz uydu alıcısı kamera, araba içi dinleme cihazı olmaktadır. Yaptığımız arama çalışmalarında en çok karşılaştığımız durum; priz dinleme cihazları olmaktadır.

Priz dinleme cihazları sürekli olarak enerji kaynağı bulduğu için, şarjı hiç bitmeden çekim yapacak ve ortam içerisinde var olan bütün ses frekanslarını komutlu olduğu telefona gönderecektir. Dinleme modülleri kullanımı arasında yer alan diğer kablolu dinleme modülü ise araba içi dinleme cihazı olmaktadır. Araba içi dinleme cihazı bireyler tarafından kullanımı tercih edilen en önemli dinleme cihazları arasında yer almaktadır. Ayrıca kablolu dinleme modülleri bulunması en kolay olan dinleme cihazlarıdır. Firmamız böcek arama hizmeti ve dinleme cihazı, gizli kamera tespiti çalışmasıyla birlikte, ortam içinde olan herhangi bir cihazı ortaya çıkartacaktır.

KABLOSUZ DİNLEME MODÜLLERİ

Kablosuz dinleme modülleri genellikle kısa süreli çekimler yapan cihazlara verilen isimdir. Bu modüllerin gerekli enerjiyi veren elektrik hattına bağlı olmadığı için en fazla 2,5 - 5 gün arasında şarjı bitmektedir. Ve anca tekrardan şarj edilme sureti ile kullanılabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde kullanılmakta olan dinleme modülleri arasında insanların en çok tercih ettiği dijital resim çerçevesi dinleme cihazı, usb dinleme cihazı gibi, insanların akıllarına getirmesi zor olan şeyler olmaktadır. Mesela kablo görünümünde ses kayıt, şarj kablosu dinleme cihazı, Mp3 ses kayıt cihazı, dinleme modülü, çakmak ses kayıt cihazı, kalem ses kayıt cihazı gibi kılıklara girebilmektedir. Bu sayede insanlardan gizli bir şekilde bilgiler toplayabilmektedir. Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte, bu cihazların kullanımı oldukça kolaylaşmıştır.

BÖCEK TARAMA VE TESPİT HİZMETİ

Böcek tarama ve tespit hizmeti son yıllarda insanlar arasında popülerlik kazanmış olgulardan bir tanesidir. Bunun en büyük sebebi, böcek kullanımının bireyler arasında artmasından kaynaklanmaktadır. Böcekler ile birlikte insanlar dolaylı olarak mağdur edilmektedir. Ayrıca bu modüllerin kullanımı yasal değildir. Modüller kişilerin özgür yaşam alanına alenen müdahale ettiği için, bu gibi durumlar ile toplanan bilgiler mahkemeler tarafından delil niteliği görmemekte ve Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Maddeleri’ne göre yasa dışı olarak kabul edilmektedir.

Yani bu tarz durumla karşılaştığınızda, cihazların kimler tarafından yerleştirildiğini öğrendiğinizde, bu durum hakkında dava açabilir ve suçluların yakalanmasını Alo Özel Dedektiflik Büromuzun yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Özel dedektiflik büromuz böcek tarama ve tespit hizmeti çerçevesinde insanlara isteyebilecekleri en kaliteli hizmetleri verecektir.

BÖCEK TARAMA NEDİR?

Böcek tarama; alanında profesyonel niteliği taşıyan dinleme cihazı arama modülleri ile gerçekleştirilen çalışmalara denilmektedir. Firmamız son yıllarda yaptığı her çalışmasında başarı elde etmiş ve müşterilerini de başarıya kısa yollardan götürmüştür. Böcek tarama hizmetimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, bu alanlarda beklenilen tüm çalışmaları başarı içerisinde gerçekleştirecek ve müşterilerimize dilemiş oldukları alan üzerinde gerekli çalışmaları verecektir.

Hizmetimizin karşılığında elde edeceğiniz güven ve huzur duygusu, alacak olduğunuz hizmetten daha önemli bir boyuttadır. Çünkü insanlar dinleme cihazları, gizli kamera dinlenmeleri gibi durumlarda rahatsızlık yaşamakta ve rahatsızlıklarını ortadan kaldırabilmek için, durumu bizim gibi özel dedektiflik bürolarında aramaktadır. Firmamız böcek tarama hizmetinde Türkiye’de ilk ödüllü şirkettir ve bunun yanı sıra %100 yerli üretim olan tbt-345-a böcek tespit modülü ile, Türkiye’nin 81 ilinde de böcek tarama hizmeti veren firmadır.

BÖCEK TESPİT NEDİR?

Böcek tespit çalışması firmamızın alanında profesyonel olan çalışanlar tarafından verilmektedir. Böcek tespit çalışmaları her zaman başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. Çünkü insanların bizlerden bekledikleri bilgileri hazırlayarak, bu alanlarda başarılı işler çıkartılmaya uğraşılmaktadır. Bizlerden beklediğiniz sonuçların hepsi başarılı olmalıdır. Çünkü firmamız duvar arkasına kadar gösteren cihazlar ile arama çalışmalarını gerçekleştirmekte ve ortam içerisinde var olan bütün vericileri tespit etmektedir. Şirketimiz tarafından verici olarak adlandırılan sistemin çalışma standardı; ortam içerisinden aldığı ses frekanslarını alıcı olarak tabir edilen cihazlara aktarmasıdır.

Bu durumda çalışma yapan verici, Böcek tarama ve tespit hizmeti veren profesyonel özel dedektiflerimiz tarafından tespit edilecektir. Alo Özel Dedektiflik Bürosu tarafından sağlanan tüm böcek arama işlemlerinde %100 çözüm garantisi verilir. Ve gizli kamera tespiti ve dinleme cihazı tespiti çalışmalarımıza başlamadan önce, müşterilerimiz ile aramızda olan gizlilik sözleşmesini hazırlamaktayız. Bu sayede müşterilerimiz alacak oldukları hizmetler karşılığında kendilerini güvenceye alacaklarının sözünü, şirketimizden almaktadır. Çalışmalarımızın hepsi müşterilerimizin haklarını ve çıkarlarını koruyabilmek için gerekli olan kurallar dahilinde ilerletilmektedir.

EVDE, İŞ YERİNDE, ARAÇTA, OFİSTE, GİZLİ KAMERA VE BÖCEK TESPİTİ

Evde, iş yerinde, araçta, ofiste kullanılan cihazların tespitini gizli kamera ve böcek tespiti ekiplerimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimizin gerçekleştirecek olduğu %100 başarı garantili arama çalışması sayesinde, mekan ve ortam içerisinde yer alan her çeşit dinleme, gizli kamera cihazının tespiti yapılacaktır. Ortam dinleme cihazları genellikle anahtarlık, kol saati, masa saati, kalem, duvar saati, düğme, tablo, biblo, kulaklık, mouse, klavye, usb, araç içi kameralar şeklinde olmaktadır.

Konu hakkında az bir araştırma yapmakta olan insanında anlayacağı gibi gizli kamera ve dinleme cihazları çok ufak ebatlarda olmaktadır. Ve cihazların insanlar tarafından kolay bir şekilde bulunamaması için ev eşyası, hediye eşyası, sıradan eşya süsü verilmekte ve hakkında bilgi toplanılmak istenilen kişinin yaşam alanına yerleştirilmektedir. Bu durum kesinlikle yasa dışı olarak kabul edilir ve eğer herhangi bir kişi böyle bir durum yaparken yakalanırsa, savcılık tarafından verilen karar ile ceza evine gönderilir.

EVDE, İŞ YERİNDE, OFİSTE BÖCEK ARAMA

Şirketimiz evde, iş yerinde, araçta, ofiste gizli kamera ve böcek tespiti yaparken, bu alanlara yerleştirilmiş olan cihazların kimler tarafından kullanıldığına kadar araştıracaktır. Şirketimiz ayrıca özel araştırma bürosu olduğu için, böyle bir araştırma yapma yetkisi bulunmaktadır. Bu yetkiyi müşterilerimizin hizmetlerinde fayda sağlayabilmek için kullanacak ve insanlara verdiği hizmetlerin başarı oranını arttıracaktır. Firmamız genel olarak gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerinde, müşterilerimizin bekledikleri çıkarları gözeterek, müşterilerimize bu alanlarda yer alan bütün dinleme cihazı modüllerini bulacaktır.

Bu anlamda bizlerden hizmet alan insanların hiçbir endişe veya şüphe içerisine düşmesine gerek yoktur. Çünkü müşterilerimize %100 çözüm ve başarı garantili hizmetimizi tam olarak yansıtacak ve müşterilerimizin mağduriyetlerini ortadan kaldırabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Evde, iş yerine, ofiste gizli kamera ve böcek tespiti araştırmaları sürerken, müşterilerimiz bu alanlarda yerleştirilebilecek olan cihazları yakından tanıyacaktır. Ve bu sayede bir daha böyle durumla karşılaşırsa neler yapabileceğini öncesinden görmüş olacaktır.

ARAÇTA BÖCEK ARAMA

Araçta böcek arama çalışmaları genellikle 2 çeşitte ayrılmaktadır. Bunlardan ilki araç içerisinde gizli kamera, dinleme cihazı modülü aramak olacaktır. Diğeri de araba dışarısına yerleştirilen ve aracın hareket güzergahını öğrenmek için kullanılan cihazlardan oluşmaktadır. 2. cihazlara GPRS denilmektedir. GPRS sistemi; yerleştirilmiş olduğu araç üzerinden sinyaller göndererek, aracın nasıl ilerlediği veya nerede bulunduğu hakkında bilgiler veren cihazlardır.

Artık bu cihazların kolay ulaşılabilir olması nedeniyle, her sınıftan ve kategoriden insanlar cihazların teminini yapmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığı durumda ilk yapmanız gereken iş, Alo Özel Dedektiflik Bürosunu aramak olsun. Büromuz dilediğiniz gibi çalışmalarınızda görev alacak ve siz değerli müşterilerimiz için bilmiş olduğu tüm hukuki bilgileri kullanacaktır. Ayrıca avukat desteğiyle birlikte, müşterilerimize hukuki danışmanlık verilmektedir.

GİZLİ KAMERA VE BÖCEK TESPİTİ YAPAN FİRMALAR

Gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar arasında üstün başarı ödülü alan firma Alo Özel Dedektiflik Bürosudur. Büromuz yapmış olduğu üstün başarılı arama çalışmaları nedeni ile, müşterilerimize yardım bekledikler bu alanda, gerekli olan tüm yardımlarını yapacak ve müşterilerimize istedikleri gibi hizmetleri verecektir. Firmaların istediğiniz koşullarda hizmet verebileceğini unutmayın. İstediğiniz koşullarda, gerekli olan tüm ekipmanları kullanarak, yardıma ihtiyacınız olan alan üzerinde yardımlarını yapacaktır.

Günün 24 saati boyunca devam eden çalışmalarımızdan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken şey bizlere ulaşmaktır. Firmamız Türkiye’nin 81 vilayetinde birden hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin 81 ilinde çalışma gerçekleştiren ilk firmadır. Diğer firmalar arasında en başarılı çalışmayı yapan firma olma özelliğine sahiptir. Böcek tespiti işlemlerinden sebep camiada kendini tanıtmış ve kendini bir marka haline getirmiştir. Kurumlar arasında popülerlik kazanan çalışmalarımızla birlikte istediğiniz tüm hizmetleri bizlerden alabilirsiniz.

GİZLİ KAMERA TESPİTİ YAPAN FİRMALAR

Gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar arasında en iyi gizli kamera tespiti yapan firmalar; açık ara fark ile özel dedektiflik firmaları olmaktadır. Çünkü özel dedektiflik firmalarından alacak olduğunuz böcek arama ve ortam tarama hizmetleri, cihaz ortaya çıktıktan sonra da devam edecektir. Ve ayrıca dedektiflik büroları duvarların arkasını gösterebilen cihazlar ile arama çalışmalarını yapacaktır. Az önce bahsetmiş olduğumuz cihazlar ortaya çıktıktan sonra bile hizmetimiz devam edecek olan cümlesinden kastımız; cihazları ortama yerleştirilen kişilerin tespitinde ve bu süreçte mahkeme sürecinde müşterilerimize yardımcı olunacaktır.

Özel dedektiflik ve avukat kadromuz ile birlikte gerçekleştirecek olduğumuz çalışmalarda, ortama dinleme cihazı veya gizli kamera yerleştirilen kişilerin tespiti yapılacak ve mahkemelere bu kişilerin suçlu olduğu ispatlanacaktır. Zaten şirketimiz ilk Avrupa ödüllü Özel Dedektiflik Bürosu olduğu için, mahkemeler bizlerden gelen bilgileri önemsemektedir.

BÖCEK TESPİTİ YAPAN FİRMALAR

Gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar ile birlikte çalışarak, yaşamış olduğunuz mağduriyetleri ortadan kaldırabilir ve gösterdiğiniz herhangi bir adres üzerinde gizli kamera veya böcek cihazının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde bireyler bu cihazları oldukça fazla kullanmaktadır. Ancak bu cihazların kullanımı anayasamız ve herhangi bir anayasa tarafından yasal olarak kabul edilmemektedir. Bir kaç durum dışında bu cihazların kullanımı tamamen yasaktır. Çünkü cihazlar ile toplanan bilgiler kişilerin özgür yaşam alanına müdahale etmekte ve özgür yaşam alanını kısıtlamaktadır.

Ancak gizli kamera ve dinleme cihazlarını evinizde, ofisinizde, iş yerinizde, arabanızda kullanabilirsiniz. Gizli kamera ve böcek tespiti yapan firmalar ile birlikte çalışıp, istemiş olduğunuz bilgileri firmalara sunarak, konu hakkında gerekli olan tüm teknik desteği alabilirsiniz. Firmamız bu konularda müşterilerine gerekli olan tüm teknik desteklerin paylaşımını yapmakta ve müşterilerimizin hizmet vermiş olduğumuz alandan başarılı bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.

BÖCEK ARAMASI NASIL YAPILIR?

Alo Özel Dedektiflik Bürosu tarafından yönlendirilen profesyonel özel dedektiflik çalışanları, böcek araması nasıl yapılır, konusu hakkında müşterilerimize bilgi paylaşımları yapacaktır. Müşterilerimizin bekledikleri hizmetleri sıralı bir şekilde gerçekleştirerek, hizmetimizi tercih eden insanlara başarılı bir şekilde bilgiler öğrenebilme fırsatı sunulacaktır. Bizlerden hizmet almakta olan insanların ve şirketlerin çoğu içini rahatlatmak için arama çalışmalarını başlatmaktadır. Çünkü yaptığımız 10 böcek arama adresinin altısından herhangi bir sonuç çıkmamaktadır.

Bu gibi durumlarda arama gerçekleştirilen ev içerisinde herhangi bir dinleme cihazı veya gizli kamera olmadığına dair müşterilerimize sözleşme verilir. Alo Özel Dedektiflik Bürosundan istediğiniz hizmeti %100 başarı garantisi altında alabilirsiniz. Firmamız uzman kadronun getirdiği böcek arama modülleri ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Başarılı bir şekilde sonuçlandırdığımız hizmetlerimiz, müşterilerimizin alacak oldukları hizmetin kalitesini arttırarak devam etmekte ve müşterilerimize bekledikleri sonuçları taşımaktadır.

BÖCEK ARAMASI NEDİR?

Böcek araması; profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen dinleme cihazı ve gizli kamera arama çalışmalarına denilmektedir. Firmamız alanında deneyim kazanmış ve profesyonel bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmekte olan özel dedektifler ile birlikte çalışarak, müşterilerimize sağlayacak olduğumuz hizmetlerin her zaman Türkiye’de en iyi hizmet olabilmesini sağlarız. Beklediğiniz gibi bilgileri bir araya getirecek olan özel dedektiflerimiz ile birlikte gerçekleştireceğiniz böcek araması, siz değerli müşterilerimizin istekleri üzerine tasarlanacaktır.

Böcek araması hakkında yaptığımız bilgi paylaşımlarının hepsi, insanlara faydalı bir şekilde geri dönmektedir. İnsanların faydalı bir şekil içerisinde beklemiş oldukları hizmetler, dilenilen alanda ilerleyebilme özelliği taşımaktadır. Mesela böcek araması çalışmalarını en çok şirketler tercih etmektedir. Şirketler arasında yaşanan olaylara genellikle gizli kameralar ve dinleme cihazları dahil olmaktadır. Hatta casus ürünler olarak tanıtılan bu cihazların kullanımı, bulunması ve saklanması çok kolay olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmekte ve insanlar arasında kullanımı artmaktadır. Böcek araması nasıl yapılır? Hakkında bilgi öğrenmek isteyen insanlar, makalemizin son kısımlarını da okuyarak, aramanın nasıl yapılacağı hakkında bir kaç bilgi sahibi olabilir

ARAMA NASIL YAPILIR?

Öncelikle arama çalışmaları 2 kişilik 1 ekip dahilinde gerçekleştirilmektedir. 2 kişilik ekibin birinde gizli kamera tespit modülü, diğerinde ise dinleme cihazı tespit modülü bulunacaktır. Eğer şirketler tarafından istekte bulunulursa ekip 3 kişiye çıkartılacak ve diğer bir kişide duvar arkasını gösteren X-RAY ışını bazlı cihazlar ile çalışmayı sürdürecektir. Şirketlerde duvar arkasına kadar yerleştirilen cihazların tespitini yapabileceğiz. Böcek araması ortalama 40 dakika içerisinde bitmektedir.

40 dakika içerisinde gösterilen 400m2 bir alanı tarayabilir ve ortam içerisinde olan bütün cihazları müşterilerimize verebiliriz. Böcek araması nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, arama çalışmalarımız hakkında videolar izleyerek, çalışmalarımızı nasıl devam ettirdiğimizi görebilir ve bu sayede bu konu hakkında birkaç bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmamız Türkiye’nin 81 vilayetine de böcek araması hizmeti vermektedir.

BÖCEK VE GİZLİ KAMERA ARAŞTIRMASI

Böcek ve gizli kamera araştırması alanında profesyonel çalışanlar ile birlikte yapılmakta ve son teknoloji ekipmanlar kullanılarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Böcek cihazlarının nasıl kullanıldığını, cihazların ne işe yaradığını, cihazlar hakkında olan her türlü ayrıntıyı sayfamızda açıkladık. Şimdi ise böcek ve gizli kamera araştırması konusunun nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Firmamızın arama çalışmasında 2 kişi görev yapacaktır. Eğer ayrıyeten istenilen bir talep olursa, duvar arkasına bakmak için X-RAY ekipmanını kullanan bir kişiyi görevlendirebiliriz.

Firmamız uzun yıllar boyunca böcek arama konusunda hizmet vermiştir. Ve artık girmiş olduğu mekan içerisinde böceklerin nerelere yerleştirilebileceğini tahmin bile edebilmektedir. Alo Özel Dedektiflik Bürosu Türkiye’de ilk kurulan özel dedektiflik büroları arasında yer almaktadır. Şirketimizin yapmış olduğu işlemler, müşterilerimizin yaşadıkları sıkıntılara ortak çözüm bulabilmek amaçlı geliştirilmiştir. Zaten dedektif mesleğinin ortaya çıkış ana sebeplerinden bir tanesi de budur. Ancak Türkiye’de ilk böcek ve gizli kamera araştırması çalışmasını başlatan firma olma özelliği taşımaktayız. Böyle bir sebepten ötürü, müşterilerimize en başarılı hizmetleri sunarız.

BÖCEK ARAŞTIRMASI NEDİR?

Böcek araştırması; uygun ekipmanlar kullanıldıktan sonra gerçekleştirilen arama çalışmalarına denilmektedir. Böcek araştırmasını yapan kişiler tarafından gerçekleştirilen teknikler, bu alanlarda başarılı bir şekilde sonuçlara ulaşmak isteyen insanlara verilecektir. Kullanılacak olan tekniklerin hepsi daha önceden tecrübe edilmiş bilgiler ile kullanılacak ve alanında profesyonellik kazanmış kişiler tarafından uygulanacaktır. Yapılacak olan böcek araştırması çalışması, tecrübe sahibi olmuş kişiler tarafından verilmek zorundadır. Yoksa mekan içerisinde var olan gizli kamera ve dinleme cihazı ortaya çıkartılamayacak ve insanların bu konulardan mağdur olması devam edecektir.

Bu tarz sebeplerden dolayı mağduriyet yaşamamaları için verdiğimiz hizmetlerde X-RAY ışınları ile arama gerçekleştirmekteyiz. Işınlar sayesinde yapılan araştırmanın kalitesi arttırılmakta ve sorunsuz bir şekilde hizmet devam ettirilmektedir. Yapılan çalışmalar her zaman başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, firmamızın çalışmayı başlatmadan önce hazırlamış olduğu başarı garantisi sözleşmesinden kaynaklanmaktadır.

GİZLİ KAMERA ARAŞTIRMASI NEDİR?

Gizli kamera araştırması; aynı böcek araştırması gibi devam etmekte olup, ortam içerisinde yer alan tüm gizli kameraları kapsamaktadır. Yukarıda anlatmış olduğumuz gibi arama çalışması ekipleri geleceklerdir. Ve dilediğiniz her adresinin arama çalışmasını gerçekleştirerek, ortam içerisinde yer alan cihazları ortaya çıkartacaklardır. Cihazlar duvar arkasında bile olsa tespit edilecek ve ortaya çıkartılacaktır.

Artık gelişen teknoloji sayesinde çekim yapan cihazlar, çok ufak boyutlarda deliklerin arkasından bile görüntü alabilirken, aynı zamanda çok uzak mesafelerden bile görüntü alabilmektedir. Teknoloji gelişmesiyle birlikte böcek ve gizli kamera araştırması ekipmanları da gelişmiştir. İşte tüm bu sebeplerden dolayı firmamız son teknoloji böcek arama cihazları ile birlikte arama çalışmasını gerçekleştirmektedir. Kullandığımız modüllerin hepsi %100 Türk üretimi olan tbt-345-a modül arama cihazı ile gerçekleşecektir.

PROFESYONEL BÖCEK (VERİCİ) TESPİTİ

Alo Özel Dedektiflik Bürosu yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek profesyonel böcek (verici) tespiti hizmeti, bu alanda Türkiye’de alabileceğiniz en kaliteli hizmetler arasında yer alacaktır. Hatta firmamız Avrupa’da ilk ödül verilen özel dedektiflik bürosudur. Böyle bir gurur ile hareket eden çalışanlar ile çalışmak, istenilen çözümlere kısa yollardan götürecektir. Ayrıca firmamız Türkiye Cumhuriyeti üzerinde ilk kurulan ve faaliyetlerini başlatan 3. firma arasında yer almaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin alabilecek oldukları en iyi hizmetleri sunarak, alanında tecrübe edinmiş kişileri yönlendiririz.

Firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olan her çeşit çalışma, beklediğiniz sınırsız faydalı içeriği içerisinde barındıracak ve müşterilerimizin ulaşmak istediği sonuçlarına götürecektir. Firmamız ile birlikte yapacak olduğunuz çalışmalar her şeyden önce %100 yerli üretim olan böcek arama modülleri ile gerçekleştirilecektir. Profesyonel böcek (verici) tespiti çalışmasından ortaya çıkan cihazların araştırmasını yapacağız ve cihazların nelerden temin edildiğine kadar müşterilerimize söyleyeceğiz. Firmamız özel dedektiflik ve kriminal araştırma bürosu olduğu için, devlet tarafından araştırma çalışmalarını gerçekleştirmeye yetki verilmiştir.

VERİCİ NEDİR?

Verici dinleme cihazları, gizli kameraların bilimsel dille açıklamasıdır. Vericilerin birde alıcısı bulunmaktadır. Bunların çalışma sistemleri GSM bazlı ses frekans dalgalarına benzemektedir. Verici yerleştirildiği ortam içerisinde var olan sesi algılar. Ve algıladığı ses frekansını merkeze ileterek, buradan ses frekansının alıcıya gönderilmesini sağlar. Profesyonel böcek (verici) tespiti çalışmalarını yapan kişilere merak ettiğiniz herhangi bir şeyi sorarak, nasıl çalışmalar gerçekleştirdiğini yakından görebilir veya öğrenebilirsiniz.

Gizli kameralarda da sistem aynı bu şekilde çalışmaktadır. Verici ve alıcı diye tabir edilen cihazların birbirlerine gönderdiği frekanslar ile görüntü ve ses alışverişi yapılır. Tamda bu noktada devreye giren tbt-345-a böcek arama modülü, ortam içerisinde verici olarak tabir edilen dinleme cihazlarının hepsini tespit edecektir. Ortam içerisinde duvar arkasında bile dinleme cihazı yer alıyor ise, bu durum ekiplerimiz tarafından tespit edilecektir. Ve ortaya çıkartılana kadar çalışmaların hepsine devam edilecektir.

BÖCEK TESPİTİ NEDİR?

Böcek tespiti profesyonel çalışmalar eşliğinde ilerleyen, hizmeti alan müşterilere bu alan üzerinde fayda ve uyum sağlayan çalışmalardır. Böcek tespiti yapılacağı esnada ortam içerisinde yer alan tüm elektrikler kesilmekte ve eğer ortam içerisinde GSM bazlı herhangi bir verici varsa dışarı çıkartılmaktadır. Bu yüzden çalışmayı yaptığımız alan üzerinde cep telefonuyla konuşulmasına izin vermeyiz ve mekana cep telefon ile birinin girmesine müsaade etmeyiz.

Şirketimiz böcek tespiti konusunda gerekli olan tüm çalışmaları eksiksiz bir şekilde tamamlayacak ve profesyonel böcek (verici) tespiti hizmeti müşterilerimize verilecektir. Beklenilen her çeşit sonuca kısa yollardan bizler sayesinde gidebilirsiniz. Firmamız dilediğiniz çalışmaları gerçekleştirerek, böcek arama ve gizli kamera tespiti çalışmasında başarı elde etmenizi sağlayacaktır. Bizler ile birlikte çalışarak, beklediğiniz sonuçlara kestirme yollardan gidebileceğiniz sakın unutmayınız.

GİZLİ KAMERA TARAMA VE BÖCEK TESPİTİ

Gizli kamera tarama çalışması uzman kişiler tarafından, profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Gizli kameraları tarama esnasında, ortam içinde ne kadar gizli kamera varsa tespit edilmektedir. Ayrıca aynı ekiplerimiz böcek tespiti çalışmaları ile ilgilenmektedir. Aynı ekipler tarafından gerçekleştirilecek olan iki farklı hizmetler, %100 başarıya ulaşana kadar devam edecektir. Yaptığımız her çalışmadan üstün başarılar elde eder ve müşterilerimize kaliteli isteklerde bulunuruz. Firmamız gizli kamera tarama ve böcek tespiti işlemlerinde, müşterilerimizin yaşayabilecekleri mağduriyetleri sırasıyla anlatacak ve dikkatli olmaları konusunda gerekli olan yönlendirmeleri yapacaktır.

Müşterilerimiz vermiş olduğumuz talimatlara tam anlamıyla uyarlarsa, bu tarz konulardan sıkıntı yaşamadan ayrılabileceklerdir. Çünkü günümüze kadar yapmış olduğumuz böcek tespiti çalışmalarından öğrendiğimiz bilgileri müşterilerimize söyleriz. Doğruluğundan emin olmadığımız, hakkında çok fazla güven duymadığımız hiçbir konuyu müşterilerimize tavsiye olarak vermeyiz. Gizli kamera tarama konusunda profesyonel ekipmanlar ile birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

GİZLİ KAMERA TARAMA NEDİR?

Gizli kamera tarama profesyonel ekipmanlar ile yapılan bir çalışmaya denilmektedir. Gizli kamera tarama ekipmanlarını kullanarak çalışmalarını gerçekleştirmekte olan firmalar, insanların göstermiş oldukları adresler üzerinde gerekli olan tüm aramaları gerçekleştirecektir. Türkiye’nin ilk Avrupa ödüllü Özel Dedektiflik Bürosu ile çalışmak isterseniz, arama çalışmalarını gerçekleştiren büromuza ulaşabilir ve %100 yerli üretim olan tbt-345-a böcek arama modülü ile arama çalışmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız istenilen her alan üzerinde gizli kamera tarama çalışmasını gerçekleştirecektir.

Gizli kameraların bireyler tarafından kullanılmaya başlanması üzerinden 20 yıl kadar bir zaman geçmiştir. Zaman içerisinde yayılan gizli kamera skandalları sayesinde ortaya gizli kamera tarama ve böcek tespiti araştırmaları çıkmıştır. İnsanları dolaylı olarak mağdur eden gizli kameralar, bazı durumlarda direkt yollardan da insanları mağdur edebilmektedir. Ancak şirket içlerine yerleştirilmiş olan gizli kameraların taşıdığı hayati değer daha önemli ve kritiktir. Bu gibi bir durum ile karşılaştığınızda gizli kamera tarama ekibimizin %100 başarı garantili çalışmasını bizlerden istediğiniz gibi talep edebilirsiniz.

BÖCEK TESPİTİ NEDİR?

Böcek tespiti; casus ürün olarak tabir edilen, yakaladığı ses frekanslarını alıcıya ileten, gizli şekillerde saklanan cihazların tespiti aşamasına böcek tespiti denilmektedir. Firmamız uzun yıllar boyunca gizli kamera tarama ve böcek tespiti hizmeti vermiştir. Ve bugünden sonrada vermeye devam edecektir. Firmamız Avrupa’da üstün başarı ödülü almış olan ilk Türk özel dedektiflik firmasıdır. Özel dedektiflik büromuzun bu başarısı sayesinde Avrupa’da yaşayan birçok vatandaşımız bizlerden hizmet talep etmektedirler.

Böcek tespiti işlemlerimizin yanı sıra özel dedektiflik hizmeti vermekteyiz. İnsanlara mağduriyet yaşamış olabilecekleri her türlü alanlarda profesyonel desteği vererek, başarılı sonuçlar elde edebilmesini sağlıyoruz. Böcek tespiti hakkında akıllarınıza takılan veya bu konular hakkında daha fazla merak ettiğiniz işlem varsa, fazla zaman kaybetmeden konuyla alakalı bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

GİZLİ KAMERA VE BÖCEK ARAMA ÇALIŞMALARI

Gizli kamera ve böcek arama çalışmaları hakkında merak edebileceğiniz her türlü konuyu ve soruyu yanıtlamaya devam edeceğiz. Gizli kameraların artık ne kadar ufak ebatlarda üretildiğini bilmeyen insan kalmamıştır. Gizli kameraların bu kadar ufak boyutlarda üretilmesi sebebiyle insanlar girdikleri ortamlardan tedirgin olmaktadır. Sorunsuz bir şekilde çalışmakta olan gizli kamera ve böcek cihazlarını ortaya çıkartmak için ekipman kullanmak gerekli olacaktır. Türkiye’nin ilk Avrupa başarı ödüllü özel dedektiflik firmasıyız. Avrupa’da aldığımız bu başarının sebebi gizli kamera ve böcek arama çalışmalarından kaynaklanmaktadır.

Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğimiz arama çalışmaları sayesinde ortam içerisinde var olan tüm böcekler ortaya çıkartılmaktadır. Firmamız gizli kamera ve böcek arama çalışmasını gerçekleştirerek, müşterilerimizin bu alanda beklemiş olduğu başarılarının değerini arttıracak ve müşterilerimize sorunsuz bir şekilde hizmetler sağlanacaktır. Gizli kamera çeşitleri arasında en çok tercih edilen cep telefonlarından canlı olarak izlenen gizli kameralardır. Bu cihazlar internet odaklı olarak çalışmaktadır. Böyle bir cihaz ile izlendiğinizi düşünüyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz.

GİZLİ KAMERA ARAMA ÇALIŞMALARI

Gizli kamera arama çalışmaları ile birlikte ortaya çıkartacak olduğumuz gizli kameralar, bu alanlarda beklediğiniz her türlü sonucu kısa yollardan getirecek ve sizlere istediğiniz faydayı sağlayacaktır. Gizli kameraların tespiti esnasında kullanılacak olan cihazların hepsi son teknoloji ile donatılmıştır. Cihazlar yapılacak olan arama çalışmasından önce bir takım testlerden geçer ve sonrasında arama çalışmalarına başlanılır. Firmamızın en çok karşılaştığı istekler arasında gizli kamera tarama çalışmaları yer almaktadır. Gizli kameraların tespiti esnasında son derece önemli olan ve son teknoloji ile donatılmış olan arama modülleri kullanılmaktadır.

Alo Özel Dedektiflik Bürosu, İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin 81 vilayetine de böcek aramadinleme cihazı tespitigizli kamera tespiti hizmeti vermektedir. Büromuzun gerçekleştirmiş olduğu gizli kamera ve böcek arama çalışmaları hakkında talepte bulunmak veya hizmetimiz hakkında gerekli olan teknik bilgiyi öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Yapacağımız çalışmaların her zaman başarı içerisinde son bulması amaçlanmaktadır.

BÖCEK ARAMA ÇALIŞMALARI

Böcek arama çalışmaları; profesyonel olan uzman dedektiflerimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmadır. Firmamız böcek arama alanı üzerinde 12 yıldır hizmetlerini sergilemektedir. Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde, müşterilerimizin istekleri üzerine yurt dışına çıkmaktayız. Daha çok Avrupa odaklı yürüttüğümüz gizli kamera ve böcek arama çalışmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına tüm dünya devletlerinde verilmektedir. Bu konuda sadece bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Firmamızın gerçekleştirecek olduğu çalışmalarını anlayabilirseniz eğer, gizli kamera ve dinleme cihazı konusunda tecrübe elde edebilir ve bu sayede istediğiniz sonuca çok kısa süreler içerisinde gidebilirsiniz. Firmamızın görevlendirmiş olduğu uzman gizli kamera ve böcek arama çalışmaları, beklediğiniz sonuçları içerisinde barındırana kadar devam edecektir. Firmamız bunun sözünü hizmet başlangıcında vermektedir.

DİNLEME CİHAZI TARAMA VE BULMA ÇÖZÜMLERİ

Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri hakkında her zaman yenilikli olan çözümleri müşterilerimiz ile paylaşacağız. Bu yenilikçi çözümlerin en başında özel dedektiflik bürolarını aramak gelecektir. Büroları arayarak dinleme cihazı tarama ve bulma konusunda profesyonel yardımı alabilirsiniz. Büromuz 14 yıldır bahsi geçen çalışma alanı üzerinde hizmet gerçekleştirmektedir. Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeleri kullanarak çalışmalarımızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız çalışma alanları üzerinde, müşterilerine diledikleri hizmetleri kusursuz bir şekilde verebilmektedir.

Dinleme cihazı tarama alanında getirdiğimiz ekipmanların hepsi, alanında profesyonel kişiler tarafından kullanılmaktadır. Firmamız kullandıkları ekipmanları siz değerli müşterilerimizin faydalanabilmesi için kullanmaktadır. Müşterilerimizin dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri arasında yapabileceği fazla bir şey yoktur. Çünkü internet üzerinde satılan böcek tarama cihazlarının bir çoğu imitasyon ürünlerdir. Gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan ürünlerdir. Firmamız %100 yerli üretimi olan ve maddi değeri 200.000 TRY’yi bulan cihaz ile aramalarını gerçekleştirecektir.

DİNLEME CİHAZI NASIL BULUNUR?

Dinleme cihazı profesyonel ekipmanlar dahilinde, çalışmalar gerçekleştiren uzman ekipler tarafından bulunur. Dinleme cihazlarının el ile bulunabilme olanakları çok düşüktür. Çünkü bu cihazlar çok ufak ebatlara gizlenebilme özelliği taşımakta ve her alanda kolaylıkla gizlenebilmektedir. Bir dinleme cihazını bulabilmek için bile böcek arama modülüne ihtiyaç bulunmaktadır. Dinleme cihazını tespit eden cihazlarımız, müşterilerimizin bekledikleri sonuçları çok kısa süreler içerisinde ortaya çıkartacaktır. Beklenilen sonlara bizler sayesinde emin adımlar ile ulaşabilirsiniz.

Firmamız müşterilerimizin beklemiş oldukları gibi hizmetleri bir arada sıralayarak, bu alanlarda yapılabilecek olan başarılı çalışmaları başlatacaktır. Dinleme cihazı arama çalışmalarında gizli kameralarda ortaya çıkmaktadır. Dinleme cihazı tarama süreçlerinde her zaman üstün başarılı bir şekilde hizmet gerçekleştirilecektir. Çünkü müşterilerimizin bu alanlarda bizlerden talep etmiş oldukları yardımlar gerçekten hafife alınacak ebatlarda değildir. Müşterilerimizin bu yaşamış oldukları mağduriyet hem maddi olarak, hemde manevi olarak müşterilerimiz etkileyebileceği için, bu alanlarda yapmış olduğumuz her çalışmayı başarı içerisinde sonlandırmaya bakarız.

DİNLEME CİHAZI TARAMA

Dinleme cihazı tarama süreçlerinde kullanacak olduğumuz cihazlar son teknoloji ürünler ile donatılmış olan cihazlardır. Son teknoloji ve %100 yerli üretim olan dinleme cihazı arama modülleri ile yapacağımız hizmetlere Türkiye’de başka firmada rastlayamazsınız. Firmamız Türkiye’de en güvenilir, başarılı, hızlı ve doğru böcek arama hizmetini veren firmadır. Bu durumu tesciller nitelikte olan aldığımız başarı belgelerine, internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Firmamız Türkiye’de başarılı çalışmalar gerçekleştirerek, müşterilerimize beklemiş oldukları hizmetleri eksiksiz bir şekilde sunacaktır. Müşterilerimizin çalışmalarımızdan beklemiş oldukları sonları bir araya getirerek, dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri hakkında bilgiler paylaşacağız. Firmamız her zaman başarı içerisinde hareket edecek ve dinleme cihazı tarama konusunda istemiş olduğunuz cihazları kullanarak, göstermiş olduğunuz adresler üzerinde arama çalışmalarını başlatacaktır.

GİZLİ KAMERA VE BÖCEK ARAMA ÇALIŞMALARI

Gizli kamera ve böcek arama çalışmaları için en iyisi olan firma olarak sizlere hizmet vermek için buradayız. Türkiye’de hizmet veren ve Türkiye’nin her noktasına yani 81 ilin 81’de hizmet veren bir firma olarak, sizlerin taleplerini karşılamak için elimizden geleni yapıyor ve bireylere bu şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız bütün çalışmalar ile hem yurt içinde hem de yurt dışında adından söz ettirmeyi başarmış ve ayakta alkışlanmış bir firma unvanına sahibiz. Bu şekilde müşterilerini üzmeyecek gibi çalışan firmamız, sizin için en iyi ve en uygun olanını yapabilmek adına çalışmalar yapıyor.

BÖCEK ARAMALARINDA EN ÇOK KARŞILAŞTIĞIMIZ DURUM?

Böcek aramaları sırasında müşterilerimizin ilk önce özellikle istedikleri bölgelere bakıyor ve o noktalar bir şey var mı? Diye ağırlık veriyoruz. Bu hizmetleri müşterilerimize en iyi şekilde veren firmamız, genel olarak ofis, holding veya buna benzer iş alanlarında hizmet vermekte olan bir firmadır. Çünkü çoğunlukta talepler bu tip iş yerlerine olmaktadır. İş yerlerinde yaptığımız bütün çalışmalarda eğer varsa yerini tespit edip sonra böceği oradan alıp aynı zamanda imhasını yapmakta olan bir şirketiz. Bütün bu çalışmaları ise Türkiye’de artan video ve ses kaydı gibi skandalların artması üzerine hızlandırdık. İşte sizlerin de bizim firmamızın verdiği gibi profesyonel bir gizli kamera ve böcek arama çalışmaları hizmetine ihtiyacınız varsa, bu konu hakkında doğrudan bizleri arayınız, biz sizlere bu konuda yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapalım.

BU ÇALIŞMALAR SİZE NE FAYDA SAĞLAYACAK?

Sizler yorulmayın biz sizlere bu konunun neden sizler için gerekli olduğunu açıklayalım. Bu alanda bu zamana kadar bir çok olay ilke karşılaştık. Bunlardan birisi ise Yayılmaması gereken bir ses kaydının yayılmasıyla her şey birbirine girdi ve bir şirketin batmasına sebep oldu. Diğer bir olay ise bir kızın cinsellik içeren bir videosunun internet alemine düşmesi üzerine kızın kimsenin yüzüne bakacak durumu kalmadı. İşte bu ve daha bunun gibi birçok durumu sizlerde yaşamayın diye, bizler elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve bireylere gizli kamera ve böcek arama çalışmaları yapıyoruz.

DİNLEME CİHAZI TARAMA VE BULMA ÇÖZÜMLERİ

İstanbul’da başlayıp hala daha da sürmekte olan bu böcek arama serüveninde arkamıza, değerli müşterilerimizi de alarak devam eden bir firmayız. Yaptığımız bütün dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri çalışmalarımızda en iyi ve en güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Bu profesyonellik isteyen bir iş olup, herkesinde icra edemeyeceği bir iş dalıdır. İşte bu yüzden bu tip işlerinizi yaptıracağınız zaman her biri alanında profesyonel, bilgili ve tecrübeli olan bir firma ile çalışınki sonradan bu işleri yaptırdığınıza pişman olmayın. Her türlü faaliyette boy gösteren firmamız, artık ülkemizde çıkan ses kayıtlarına ve görüntü kayıtları skandallarına karşılık tam profesyonel tpt-345-a modeli ile siz değerli müşterilerimize böcek arama hizmeti veriyoruz. Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri üzerinde ilk defa en iyi şekilde hizmet veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

TPT-345-A MODELİ NEDİR?

tpt-345-a modeli aslında böcek arama ve tarama hizmeti vermekte olan bir cihazdır. Ama bu cihaz aynı zamanda böcek değil gizli kamera arama ve tarama hizmeti de veriyoruz. Bu cihaz sayesinde artık özel yaşam alanımda acaba böyle küçük ama etkili olan bir dinleme cihazı var mı? Diye düşünüyorsanız, biz sizlere bu hizmeti en iyi biçimde vermeye hazırız. Yapılan bütün çalışmalarda aktif olarak çalışan ve hiç yorulamayan şirketimiz, müşterilerinin isteği hangi yönde ise ona göre hareket ediyor ve tam anlamı ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Sizlerde bunun gibi kaliteli, güvenilir, doğru, bilgili, tecrübeli, başarılı ve profesyonel bir dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri istiyorsanız, bizler ile irtibata geçerek, sizin için gerekli olan bütün detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Sakın unutmayın, her sektörde bir lider vardır. Örneğin böcek arama sektörü, mesela bu böcek arama ve taramagizli kamera arama ve tarama, son olarak da verici sinyali sektöründe lider olan firma biziz. İşte tam da bu yüzden bu ve bunun gibi işleriniz için bizim gibi bir firmayı seçerseniz, pişman olmazsınız.

BÖCEK DİNLEME CİHAZLARI ÇEŞİTLERİ

En iyisi olabilmek için çok çalışmak gerekir, firmamız ise bu çalışmaların en iyilerini yaparak geçmişten bugüne kadar gelmeyi başardı. Her biri alanında uzman, bilgili, başarlı ve tecrübeli böcek arama ekibimiz, bugün sizlere böcek, dinleme cihazları çeşitleri için biraz bahsedecektir. Bu cihazları genel olarak baktığınızda, uzun süreli kullanabileceğiniz cihazlar gibi görünseler de, bizler size özel verdiğimiz bu hizmet karşılığında en uygun fiyatları söylüyor ve sizlerin istemiş olduğu gibi bir hizmet kalitesi sunuyoruz.

BÖCEK VE DİNLEME CİHAZLARI

Böcek ve dinleme cihazları çeşitlerini saymaya kalkacak olursak eğer bu makale bizler yetmeyebilir. Ama biz yine de sizlere konumuz ile alakalı birkaç örnek verelim. Başta üçlü priz şeklinde olup, USB, mouse, çakmak, klavye, kalemtıraş, kalem, silgi ve daha bunun gibi birçok ürünün içine yerleştirilen ve rahatça sizlerin dinlenmesini sağlamaktadırlar bu cihazlar ile birlikte. Bunlarında beraberinde bireylerin rahatça hayatında olup biten herşeyi öğrenebiliyorlar. Böcek dinleme cihazları bulma çözümleri sizlerin isteklerine göre değil, doğrudan bizim keşfettiğimiz ile tespit edilmektedir.

BÖCEKLER GENELDE NERELERDE KULLANILIRLAR?

Böcek dediğimiz bu cihazlar ses dinleme ve kayıt cihazları olmaktadır. Bu cihazlar sayesinde sizler hakkında yada şirketiniz hakkında bir bilgi öğrenmek isteyen bir kişi tarafından istediği gibi dinlemesini sağlıyor ve sizlerin hayatınızda olup biten herşeyi öğreniyorlar. bu sayede türk örf ve adetlerine uymayan görüntü, ses kaydı ve fotoğraf gibi dokümanları paylaşımının yapılmaması gereken yerlerde paylaşıyor ve sizleri zor durumda bırakıyorlar. Bu işlemler sayesinde sizlerin hayatı hakkında önemli olan bu görüşmeler üzerinden prim yapıyorlar ve bireyleri bir çıkmaza doğru sürüklüyorlar. Ama merak etmeyin bu böcek, dinleme cihazları çeşitleri için bizim firmamızda kesin çözüm var. Firmamız yeni nesil tpt-345-a modeli böcek arama ve tarama cihazı ile akıllara durgunluk veriyor.

YENİ BÖCEK ARAMA CİHAZI TPT-345-A MODELİ NEDİR?

Yeni nesil tpt-345-a modeli böcek arama dedektörüdür. Bu dedektör ile sizlerin tam anlamım ile isteklerinizi ve taleplerinizi karşılamayı hedefleyen firmamız, dur durak bilmeden çalışıyor ve müşterilerine en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışıyor. Yeni gelen bu cihazımız %100 yerli üretim olup, müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için duvarın içini de gösteriyor ve termal kamera görevi görerek duvarların içine bile yerleştirilmiş olan böcekleri buluyoruz. Bu alanda bu şekilde profesyonel olarak hizmet veren bir firmayla diğer firmalar aynı olamaz buna emin olabilirisiniz. En iyisi ile çalışabilmek için bizlere ait olan firmamızı seçerek, en kaliteli hizmet seçeneğini bir tek bizden alabilirsiniz. Böcek, dinleme cihazları çeşitleri ve bunlar hakkında gerekli olan bilgiyi alabilmek için bizleri arayınız yada bizlere mail olarak mesaj atınız.

DİNLEME CİHAZLARI, BÖCEK VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ

Bu konu hakkında kişilere biraz bahsedecek olursak, kusursuz bir hizmet vermek için çok bilgiye ve tecrübeye ihtiyaç vardır. İşte bu ihtiyaçlardan birisi ise devamlı gündemde olan dinleme cihazları ve gizli kamera skandallarıdır. Yani bizlerde bu tip olaylar daha da çok büyümesin diye dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti yapıyoruz. Alanında en kaliteli böcek arama ve tarama hizmeti veren bir firma olarak, bireylerin firmamızdan istemiş olduğu bütün her şeyi yapıyor ve bireylerin hizmetine sunuyoruz. Uzun zamandır bu alanda aktif olarak faaliyet gösteren firmamız, müşterileri için yapmış olduğu çalışmalarda ise en uygun fiyatları belirleyerek, profesyonel böcek arama ve tarama hizmeti veriyoruz.

DİNLEME CİHAZLARI TESPİTİ NE KADAR SÜRMEKTEDİR?

Müşterilerimiz için bu sorunun cevabı vermek bizler için çokta zor değil. Bu konu genelde zaten en çok merak edilen konular birisi, bizde buna dayalı olarak bu konuyu ele alıp sizler için bir derleyip toplayalım dedik. Bütün işlerde olduğu gibi bizim işimiz inde bir zamanı var elbet, bu zaman içerisinde fark ettiğimiz bir şey daha var, oda bizim bu işte ne kadar hızlı olduğumuzdur. Dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti alanında en kaliteli hizmeti veren şirketimiz, müşterilerimiz için yaklaşık 100 metre karelik bir alanı sadece 36 dakikada yapıyor ve en hızlı böcek arama ve tarama hizmetini bizler vermiş oluyoruz.

DİNLEME CİHAZLARININ KULLANIMI?

Bütün dinleme cihazları sizlerin isteklerinize göre boyutları küçülür veya büyür. Bu cihazlar aslında öyle profesyonel bir kullanıcı olmanızı gerektiren bir ürün değil sadece size en uygun yere koyduktan sonra başka bir yerden cihazın algıladığı sesi kaydederek yada dinleyerek istediğinize ulaşabilirsiniz. Türkiye’de en iyi dedektif firması olabilmek için durmaksızın çalışan bir ekip olarak müşterilerimizden gelecek olan işlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

DİNLEME CİHAZLARI, BÖCEK VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ İŞLERİNE ÖRNEKLER

Dinleme cihazları için örnek verecek olursak eğer; buna en iyi örnek iş yerlerinde birbirlerini dinlemeye çalışan ortaklar olur. Yaptıkları bütün işlerde diğeri hakkında bilgi alabilmek için ortağının klavyesini başka bir klavye ile değiştirerek, böcek yerleştirilmiş olan klavyeyi koymuş. Sonra ise bu klavye ile tam 11 yıl boyunca ortağını dinlemiş ve bir sürü iş kaybına neden olmuş. Bu sayede diğer ortağını yanından elemeyi başaran adam ise şuan Türkiye’de zenginler arasında olan bir adamdır. Ama merak etmeyin bizim firmamız kesinlikle yaptığı işlerde geçen isimleri asla ve katiyen başka bir yerde kullanmaz ve müşterilerimizin kafası rahat etsin diye gizlilik sözleşmesi yaparız.

CASUS YAZILIM NEDİR?

Casus yazılım nedir? Diye birçok kişi sormaktadır. Şirketimiz ise müşterilerine bu konuyu anlatarak sizleri aydınlatmak istedi. Bütün casus yazılım programları, günümüzde en aktif olarak kullanıldığı bilinen akıllı cep telefonu, bilgisayar, tablet ve buna benzer olan bütün iletişim cihazlarına atılmakta olan bir programdır. Bu program ile kişileri istedikleri gibi dinleyebilirler. Yapılan bütün böcek (dinleme cihazı) arama, tarama hizmetinde, karşımıza çıkan bir diğer vaka ise casus yazılım programıdır. Ama firmamız, müşterileri için casus program tespiti hizmeti yapmaktadır.

CASUS YAZILIMI NE GİBİ ALANLARDA KULLANILMAKTADIR?

Casus yazılım, daha önceden de bahsettiğimiz gibi günümüzün teknolojik aletlerine (akıllı cep telefonu, bilgisayar, tablet) atılan bir çeşit yazılım programı ile bireyleri takip edebilirler. Bu bir takip programı olup her gün aktif olarak kullanmış olduğunuz cihazların içine konulur ve bireyleri takibi sağlanır. Hepsinin yanı sıra bu casus yazılım ile kişilerin her istenildiğinde izlenebilmesi, bilgisayar klavyesinde yazdıkları, telefon ile konuştukları ve buna benzer daha çok şeyi yapmaktadırlar. Bu sayede bireyleri istedikleri gibi izleyen ve dinleyen kişiler, istedikleri zaman bütün bu bilgileri kullanabilir. Sonrasında ise bu kişiler bunları rahatça kullanabilir ve bireylerin zor durumda kalmasını sağlayabilir.

CASUS PROGRAM TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Uzun zamandır yaptığımız bütün hepsinde aktif olarak faaliyet gösteren firmamız, her alanda olduğu gibi casus yazılım programı tespiti konusunda da en iyi olan firma bizim şirketimizdir. Alanımızda yapmış olduğumuz profesyonel çalışmalar ile müşterilerimizi memnun etmeye çalışan firmamız, casus program tespiti yapıyor ve bireylerin takip edilmesi içi casus yazılım programı üzerinde kodlamalar yaparak bu programlardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Bu sayede Türkiye’deki en iyi casus program tespiti yapan firma bizim firmamız oluyor.

CASUS YAZILIM NEDEN KİŞİLERİN TELEFONLARA ATILIYOR?

Casus yazılım programı neden insanların telefonlarına atılır? Casus yazılım sayesinde teknolojinin sınırlarını zorlayarak çalışmakta olan bir programdır. Bu program aslında takip edilen için değil ama takip eden kişi için aslında en iyi şekillerden birisidir. Çünkü bu program insanların daha önceden de dediğimiz gibi bireylerin aktif olarak kullandığı teknolojik cihazların içine atılan ve rahatça kişileri takip edebildikleri bir programdır. Ama bilgisayar ve tabletlerin bile yanı sıra, telefonların genel olarak bu iş için seçilmesinin sebebi en aktif olarak kullanılan cihaz olduğu içindir. Telefonlar aynı zamanda casus yazılım programına en uygun ürünlerdir. Bu sayede GPS özelliği de olduğu için rahatça bireylerin izlenmesini, dinlenmesini ve telefonda yapmış olduğu bütün aktiviteleri istediği gibi dinleyerek, kişiler hakkında istedikleri bilgilere ulaşır ve bireyler açısından hiç olmayacak olaylar yaşanabilir. Ama bizim firmamız, müşterilerine en iyi şekilde casus program tespiti yapıyor ve bütün bu olayları yaşamanıza engel oluyor ve müşterilerimizi en iyi şekilde memnun ediyoruz.

DİNLEME CİHAZI TESPİTİ

Dinleme cihazı tespiti kişilerin firmamıza bulmuş oldukları talep ve istekler üzerine gerçekleştirilmekte olan bir hizmet dalıdır. Bu dalda sorunsuz ve güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bütün işler sanki kendi işimizmiş gibi özen ve disiplin göstererek çalışmaktayız. Bu sayede sektöründe lider bir firma olmayı başarıyor ve müşterilerimizi memnun ediyoruz. Bu sayede en profesyonel hizmet kalitesini de bizler sunuyoruz ve en iyi dinleme cihazı tespiti yapan firma biz olma unvanına sahip oluyoruz. Dinleme cihazları istediği gibi yerlere konulabilir ama bizler bu cihazları tam yerini keşfedip sizin için imha ediyoruz.

KALİTELİ BİR DİNLEME CİHAZI TESPİTİ NASIL OLUR?

Kaliteli bir dinleme cihazı tespiti için öncelikle aletlerinin en iyi şekilde bakımlı ve çalışan doğru düzgün ürünler olmalıdır. Bunun yanı sıra bu ürünler adi değil kaliteli olması da şart, bide bunların beraberinde arama için gelen ekibinde sağlam bir ekip olması lazımdır. Hepsi ile bu şekilde profesyonel hizmet verebilirsiniz, ama kaliteli bir dinleme cihazı tespiti hizmetini istiyorsanız, firmamızdan destek almanız gerekmektedir. Bütün bunlar için en iyi olan bir firma ile çalışmanız gerekiyor ve bu firmada güvenilir ve doğru bir bilgi veren firma olması gerekir.

YENİ NESİL TPT-345-1 MODELİ ARTIK HİZMETİNİZDE

Yaptığımız çalışmalarda hep en iyisi olmayı başaran firmamız, müşterilerine teknolojinin son harikası olan tpt-345-a modeli böcek ve dinleme cihazı tespiti makinesi getirdi. Getirilen bu makine ile sektöründe lider olan şirketimiz, müşterilerine kesin çözüm odaklı çalışıyor ve kişileri memnun etmeyi başarıyor. Bu sayede sektöründe her yaptığı iş ile anılmayı başaran firmamız, müşterilerine hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaya hazır ve nazır. tpt-345-a ile hizmetin sınırlarını zorlayan şirketimiz, %100 yerli türk üretimi olan bu cihaz ile akıllara durgunluk veriyor. Bu cihaz yurt dışında bile aktif olarak kullanılmaya başlanan bir cihazdır.

DİNLEME CİHAZI TESPİTİ YAPARKEN NERELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Uzun zamandır alanında profesyonel olarak böcek arama hizmeti veren firmamız, yaptığı işlerde dikkat etmesi gereken yerleri sizler için keşfetti ve bu yerlere dikkat etmeniz konusunda sizleri uyarıyor. Bu küçük ama etkili olan cihazlar genelde kişilerin üçlü prizlerinin içine, yangın dedektörlerinin içine ve buna benzer daha bir çok yere yerleştirilerek, bireylerin rahatça dinlenmesini sağlamaktadırlar. Siz ise bunlara karşı önlem almazsanız, sizin için bu olaylar kötü sonuçlanabilir. Müşterilerimize anlatmış olduğumuz bu makaledeki gibi iyi bir dedektif hizmeti için bizleri arayabilir veya bizlerin sizin için kurmuş olduğumuz resmi web sitemizi ziyaret edebilir yada bizlere mail yolu ile mesaj atabilir oda olmazsa direkt bizleri ziyaret ederek, sizin için gerekli olan bütün bilgi ve belgeye sahip olabilirsiniz.

DİNLEME CİHAZI TARAMA VE BULMA ÇÖZÜMLERİ

Bu alanda yapılan bütün çalışmalar ile sektöründe lider olmayı başarıp, durmadan, yorulmadan çalışmalarına devam eden bir böcek arama ve tarama firmasıyız. Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri üzerine çalışmalar yaparak, hizmet vermekte olan bir firmayız. Böcek tespiti alanında en iyisi olan firmamız, en profesyonel şekilde yaparak bütün herkesi kendine bu konuda hayran bırakmıştır. Bunlarında beraberinde iş alanımızda yaptığımız bütün çalışmalar sanki kendi işimizmiş gibi davranıyor, hızlı ve olumlu şekilde sonuçlamasını sağlıyoruz. 21 yıldır bu hizmeti veren ve bir türlü verdiği bu hizmetten yorulmayan firmamız, bugünlere gelebilmek adına çok çalışmalar yaptı. Bu çalışmaların yanında müşterisini de memnun eden firmamız, sizleri düşünerek hareket ediyor ve sizlerin mağdur kalmaması için elinden geleni yapıyor.

BÖCEKLER GENELDE NERELERE KONULUR?

Böcekler yüzünden son dönemlerde ses dinleme ve kayıt skandalları çoğaldı. Bunun sebebi ise insanlardaki ya para hırsı yada rakipleri kısa yoldan elemek için yapılan oyunlardır. Ama sizlere özel olarak dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri üreten bir firma olduğumuz için en iyi şekilde yerlerini bizler tahmin ediyor ve dedektörlerimiz ile kontrollere başlıyoruz. Bütün bu işlemler sırasında en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan firmamız, müşterilerinin tamda ihtiyacı olan hizmeti vererek nerede oldukları tespit ediyor. Genel olarak bakıldığı zaman böcekler her yere konulabilecek olan ürünlerdir. Ama daha detaylı olarak bu soruyu soruyorsanız, biz sizlere bu konu hakkında bir kaç örnek verelim. Bu böcek diye tabir edilen cihazların hepsi hakkında aynı şeyi söylüyorum, bu cihazlar istenildiği zaman istendiği yere konulmakta olan ürünler olup, aynı zamanda her şeye uyumludur. Mesela modem gibi yada USB gibi veya bir şarj aletine de konulabilir, işte bu sayede ise sizlerin nereye gittikleri, ne yaptıkları gibi bilgilere ulaşabilirler. Ama dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri üreten bir firma olarak, sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

BÖCEKLER NERELERDEN TEMİN EDİLEBİLİR?

Genel olarak bakıldığı zaman her yerden alınabilecek olan bir üründür böcek. Ama bu böceklerin kolay olarak ulaşılmış olanları genelde kötü ürünlerdir. Ama hepsi öyle değil tabi ki de çünkü bu cihazların hepsi Çin’den gelen ürünler değildir. Diğer bir yarısı ise Amerika, almanya ve fransa gibi ülkelerden Türkiye’ye getirilmektedir. Bunlarında beraberinde Türkiye’ye getirilen bu cihazlar türk kültürüne aykırı düşüncelerini insanların gözünün önüne sürüyor ve bu yüzden insanlar zor durumda kalıyorlar. Bu cihazlardan rahat edip kurtulmak istiyorsanız, bizleri arayarak veya bizlere mail yolu ile mesaj atarak yada bizlerin sizler için özel olarak kurmuş olduğu resmi web sitemizi ziyaret ederek sizin için gerekli olan bütün bilgiyi alabilir ve hatta doğrudan bizleri de ziyaret edebilirsiniz.

BÖCEK TARAMA HİZMETLERİ

Türkiye’de böcek tarama hizmetleri denilince ilk akla gelen firma olmamızın en büyük sebebi, kişilerin firmamıza vermiş olduğu işleri sanki kendi işimiz miş gibi özen ve disiplin göstererek çalışmamızdır. Bu hizmetleri bireylere özel yaparken en iyi hizmet kalitesini de müşterilerimize sunmaktayız. Uzun yıllardır bu işi Türkiye’de en iyi şekilde icra eden firmamız, müşterileri için 81 ilin hepsinde böcek arama,tarama hizmeti vererek bireylerin evine, arabasına veya iş yerine konulan böceklerin yani ses dinleme cihazlarının tespiti ve imhasını yapıyoruz. Bu hizmeti ise müşterilerimizi yormayacak ve onları memnun edebilmek için uygun fiyatlar belirliyor ve müşterilerimize uyguluyoruz.

BÖCEK (SES DİNLEME CİHAZI) NE GİBİ ALANLARDA BULUNUR?

Böcek diye tabir edilen bu ses dinleme ve kayıt cihazı aslında insanların hayatını mahvetmek için değil, önemli olan devlet adamları ve işadamları gibi önemli şahsiyetlerin konuştuklarını dinlemek amaçlıdır. Ama artık bu cihazların kullanımı kolay ve ulaşılması da kolay olduğu için insanlar bu böcekleri alıyor ve istedikleri gibi bireylerin yaptığı önemli konuşmalar bilgiler daha buna benzer çok şey öğreniyor ve bunların hızlı yayılarak, kişilerin zor durumlarda kalmasını sağlıyorlar. Bu cihazlar genelde herşeyin içine konularak istenildiği gibi kullanılıyor. Ama bu cihazları herhangi bir şarj aletine bağlı değilse 2 ila 33 ün arasında şarjı biter ve ses yada görüntü alamazlar. Tabi ki de bu cihazlar bunun ile sınırlı değil, çünkü bu cihazların bazıları elektriğe bağlı olabilir. Bu elektriğe bağlı olarak çalışan böcekler ise sürekli olarak görünte veya ses alır ve bireyler hakkında bilinmesi veya öğrenilmesi gereken herşeyi öğrenebilirler.

BÖCEK DENİLEN CİHAZIN YAŞAM ALANLARIMIZDA OLDUĞUNU NASIL ANLAYABİLİRİZ?

Böcekler bireylerin yaşam alanlarına konularak, kişilerin takibi gerçekleştiriliyor ve bu cihazlar sayesinde takip etse bile ulaşamayacağı kadar bilgiye ulaşıyor. Bu sayede insanlar için çok problem olacak olaylar, görüntüler veya buna benzer birçok olay ile müşterilerimizin hayatını kötüye götürecek bilgileri sızıyorlar. Bizim firmamız, bu konuda müşterilerine en kaliteli bir şekilde böcek hizmeti veriyor ve Türkiye’de böcek tarama hizmetleri alanında en profesyonel olarak çalışan firma bizim şirketimiz oluyor.

PEKİ YA BÖCEK TARAMA HİZMETLERİ HAKKINDA NASIL BİLGİ ALABİLİRİM?

Böcek tarama hizmetleri konusunda birilerinden veya bir firmadan bilgi almak istiyor ve buna bir türlü uygun bir böcek tarama adayı bulamıyorsanız, şuan çok doğru bir adreste yani Alo Özel Dedektiflik Bürosunda sınız. Bu alanda en iyi hizmeti veren firmamız, müşterilerine hizmet verebilmek için sabırsızlıkla bekliyor. Eğer kişilerde bunun gibi böcek tarama hizmetleri almak istiyorsa, firmamızı arayabilir veya mesaj atabilir yada müşterilerine özel kurulmuş olan resmi web sitemizi ziyaret edebilirler.

BÖCEK TARAMA CİHAZI

Merhaba sayın müşterilerimiz, alanımızda yaklaşık olarak tam 22 yıldır akif bir biçimde hizmet vermekte olan ve bu vermiş olduğumuz hizmetin sınırlarını zorlamakta olan bir firma olarak, müşterilerimizin tamda bizden talep etmiş oldukları gibi bir hizmet veriyoruz. İstek ve taleplere göre özel olarak hizmet veren bir firma olarak, müşterilerimize tam tamına 81 ilin 81’de de kişilerin istekleri doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede bu sektörde en iyi böcek tarama şirketi bizim firmamızdır. Bütün bunların beraberinde ise böcek tarama cihazı ile müşterilerimizin istemiş olduğu noktalarda aramalar gerçekleştiriyoruz.

BÖCEK TARAMA CİHAZI NASIL ÇALIŞMAKTADIR?

Böcek tarama cihazı denilince akla ilk bizim firmamıza ait olan yerli %100 türk üretimi olan tpt-345-a modeli böcek tarama cihazı ile sektörümüze damga gibi vurmayı başar bir firma olduk. Bu cihaz ile yeri geliyor duvarın, prizin, USB, bilgisayar ve bunun gibi birçok yaşam alanlarınıza yerleştirilmiş olan, küçük ama etkili cihazlar ile kişileri dinleyebiliyorlar. Ama bizler ise buna kesin çözüm sunarak, bu küçük cihazların yerlerini tespit ediyoruz. Bu cihazlar 100 metrekarelik bir alanı sadece 26 dakikada tarama işlemini tamamlayarak müşterilerimizi memnun etmemizi sağlıyor.

BÖCEK TARAMA CİHAZI NE KADAR ETKİLİ?

Genelde herkes bu soruyu bizim firmamıza sormuştur, bu böcek tarama cihazı ne kadar etkili? Diye durmadan müşterilerimizden sorular gelmektedir. O zaman firmamız, müşterilerine bu konu hakkında kısa ama bilgilendiren bir anlatım yapalım. Böcek tarama cihazı yaklaşık 100 metrekarelik bir alanda kesinlikle müşterilerinin istemiş olduğu gibi profesyonel bir tarama işlemi yapar. Yapılan bütün bu işlemlerin ardından böcek tarama cihazı ile müşterilerimize varsa kesin sonuçlar elde ederek kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Yani müşterilerimizin bizi firmamıza, sormuş olduğu soruyu bu şekilde yanıtlıyor ve sabırsızlıkla müşterilerini eklemektedir. Siz müşterilerimizin de firmamızın vermiş olduğu gibi kaliteli bir böcek tarama cihazı ile en iyi şekilde müşterilerimizin her istediğini yapmaya çalışıyoruz.

BÖCEK TARAMA CİHAZI İLE NELER TESPİT EDİLEBİLİR?

Daha eni temin etmiş olduğumuz cihazımız, tpt-345-a modeli böcek tarama cihazı ile istenilen yerde arama yapılıyor ve bu aramaların net sonuçlarını elde etmiş oluyoruz. Profesyonel olarak hizmet verdiğimiz bu iş sahasında müşterilerimizi rahat ettirebilmek için durmadan, yorulamadan ve sıkılmadan en iyi şekilde yapıyor ve sizlerin taleplerini karşılıyoruz. Tabi bu zaman kadar yaptığımız çalışmalarda, gördüğümüz manzara hiç iyi değil. Bunun sebebi ise insanlar artık o kadar sapkın olmuşlar ki, her yaptığımız araştırma işinde karşımıza hiç hoş olmayan olaylar çıkıyor. Yapılan bütün işlerde yangın dedektöründen tutun, USB belleğin içine, bundan sonrasında ise üçlü elektrik prizinin için ve daha bunun gibi nerelere nerelere konuluyor ve insanlar zor durumda bırakılıyor.

GİZLİ KAMERA TESPİTİ

Tam 17 yıldır dur durak bilmeden çalışan bir firma olmaktayız. Yaptığımız bütün gizli kamera tespiti ve böcek arama işlerinde en iyisi olan firma bizim firmamızdı. Çünkü bizler bu işi hem severek hemde profesyonel olarak yapmakta olan bir şirketiz. Bütün bunların yanı sıra müşterilerinin isteklerini yerine getirmeye çalışan ve bu durumdan ise hiç şikayet etmeyen bir firma olarak, müşterilerimizin bizlere güvenerek vermiş olduğu bütün işleri itina ile yapıyor ve kişilerin için verilen bu hizmetten memnun kalmalarını sağlıyoruz. Bu sayede istemiş olunan gibi hizmet alan müşteriler ise firmamızı seçiyor ve müşterilerimizde şirketimizi memnun etmiş oluyor.

GİZLİ KAMERA TESPİTİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Gizli kameranın bulunduğu alanda kesinlikle herhangi telefon veya buna benzer üzerinde verici sinyali veren ürünlerin taşınması yasak olduğu ve bütün arama, tarama çalışmaları bitine kadar da çıkmamalarını sağlıyoruz. Bu cihazlar küçük oldukları için elle bulunmaları zor ama bizim alanında en profesyonel hizmet veren makinamız, müşterilerine kusursuz hizmet veriyoruz. Bu gizli kamera tespiti sahasında en iyi hizmet için bizim firmamızı seçmelisiniz.

GİZLİ KAMERA NE İŞE YARAR?

Adından anlaşılabileceği gibi gizli kamera öyle çokta kolay bulunan bir ürün değil ve istenildiği zamanda yaşam alanlarınıza konulmuş olan bu gizli kameraları istedikleri zamanda geri alabilirler tabi bireylerin evine girip çıkan kişiler değilse. bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermemizin en güzel yanı da bu işte çok tecrübe kazandık. Bu tecrübeye dayalı olarak hizmet veren firmamız, müşterilerine özel vermiş olduğu bu hizmet seçeneği ile gizli kameraların yerini tespit ediyor. Ama bu cihazlar bazen başka bazen de başka şekillerde oluyor. bunlara örnek vermek ile bitiremeyiz, en başta olmak üzere bu hizmet seç.eneğinde en çok karşılaştığımız cisimler ise modem, üçlü priz, kalemtıraş, silgi, çakmak ve daha buna benzer birçok şey var ve bizim firmamız, kişilere en iyi şekilde firma hizmeti vermektedir. Gizli kamera tespiti yapan bir firma olarak müşterilerimizin bizlere verecek olduğu bütün işleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

GİZLİ KAMERALAR NASIL TEMİN EDİLİYOR?

Gizli kameralar aslında öyle türk üretimi olan ürünler değildir. Ama bizler müşterilerimize özel olarak bu cihazların ülkemize nasıl sokulduğunu anlatacağız. Yurt dışında Çin, Amerika, Almanya ve Fransa gibi ülkelerden Türkiye’ye sokulan bu cihazlar ülkemizde kullanımı refah görmekte olan bir ürün olmaktadır. Bütün bu cihazların temin etmesi ise öyle çok zor değildir. Bununda beraberinde bu ürünler ucuza satıldığı için herkes istediği gibi bu ürünleri ulaşıyor ve istedikleri gibi kullanıyorlar. İstediği gibi kullanımda olan bu cihazlar için ise bizim firmamızı arayarak, bireyler kendileri için bu konuda bizlerden yardım isteyebilirler.

BÖCEK ARAMA HİZMETİ

Böcek arama hizmeti için sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan firmamız, her yaptığı işte aktif olduğu gibi bu böcek arama ve tarama işlerinde aktif olarak faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Şirketimizin bu alanda geliştirdiği ve üzerinde durmaksızın yaptığı çalışmalar ile müşterilerinin taleplerini karşılamak için elinden geleni yapmakta olan bir firma unvanına sahiptir. Böcek arama hizmeti çok hassas bir iş olmakla kalmayıp, aynı zamanda dikkat isteyen bir iştir. Bu nedenden dolayı firmamız, bu alanda en profesyonel biçimde hizmet veriyor ve bu işlerinizi itina ile yapıyor. Böcek arama hizmetlerinde sektörün lideri olan bir firma olarak, sizlere hizmet verebilmek adına sabırsızlıkla bekliyor ve müşterilerimize özel kampanya ve indirimler yapıyoruz.

BÖCEK ARAMA HİZMETİ NE AMAÇLAR İLE VERİLMEKTEDİR VE HERKES BU HİZMETTEN FAYDALANABİLMEKTE MİDİR?

Böcekler bireylerin özel yaşam alanlarına konularak, insanların dinlediği ve hatta yerine göre izlendikleri bir üründür. Bu ürünlerden genel şikayetler üzerine firmamız, yeni bir makine daha aldı ve bu makineler ile daha hızlı, daha iyi ve daha profesyonel böcek arama hizmeti vermeye başladı. Bu hizmeti verirken en iyisini yaparak, kesin sonuca ulaşmaktayız, böcek arama hizmeti sadece özel devlet kurumlarına uygulanmakta olan bir uygulama veya hizmet dalı değildir. Bunların yanı sıra bu hizmetlerden faydalanabilmek için illa bir devlet kurumunda olmanız gerekmemektedir. Bu hizmet sayesinde özel yaşam alanlarınızda da hizmet veren firmamız, müşterileri için durmaksızın çalışmakta olup, aynı zamanda böcek arama hizmeti vermekte olan bir firmadır.

BÖCEK ARAMA HİZMETİ ÜCRETLERİ NELERDİR?

Böcek arama hizmeti insanların düşündüğü kadarda asit olan bir sektör değildir. Bu hizmetin zor yanlarından birisi ise her alanda çalışmak ve ne kadar şartlar zor olursa olsun çalışıp işlerinizi bitirmek zorundasınız. Bu hizmet insanlara bu işin çok kolay olduğunu zannettirir ama öyle değil. Firmamızda bu alanda en iyi hizmeti verebilmek için elinden geleni yapıyor ve sizlerin taleplerini tam anlamı ile karşılamaya çalışıyor. Tam da bu yüzden böcek arama hizmeti ücretleri kişini bizden istemiş olduğu işin boyutuna göre belirlenir ve sizlere uygulanır.

BÖCEK ARAMA HİZMETİ VERİLİRKEN NELERE DİKKAT ETMEMİZ GEREKMEKTEDİR?

Genel olarak bakıldığı zaman müşterilerimizin şüphe duymuş oldukları yerleri kontrol ederek işimize başlarız. Ama bazen her insanda olduğu gibi bizlerde de dikkat dağınıklığı olur ve kişilerin yada kurumların alanlarında yaptığımız çalışmalar atladığımız noktalar olmaktadır. Ama bizler bu alanda sizin için en iyi hizmeti vermeye çalışarak, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çalışıyoruz. İşte bu sayede şimdi ise bizler her yeri en ince ayrıntısına kadar kontrol ediyor, akla bile gelmeyecek olan o yerleri keşfediyor ve sizler için bu böcekleri bulduktan sonra imhalarını gerçekleştiriyoruz.

Referanslarımız

Hizmet Verilen İller

Hizmet Verilen İlçeler

Hizmet Verilen Ülkeler

Merak Edilenler

Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ilçelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Çine, Didim, Germencik, İncirliova,Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Amasra, Kurucasile, Ulus, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason, Aydıntepe, Demirözü, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar, Adaklı, Genç, Karlıova, Kığı, Solhan, Yayladere, Yedisu, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan, Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilp, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ, Acıpayam, Akköy, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Tirebolu, Yağlıdere, Kelkit, Köse, Kürtün, Siran, Torul, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli * Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut, Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar,Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Karataş, Kozan, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler, Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Elbeyli, Musabeyli, Polateli, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşiyan, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Görde, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli, Akdeniz, Anamu, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Güllük, Kavaklıdere, Köyçeğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula Yatağan, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Altınhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ,Ulukışla, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Karadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar, Adapazarı, Akyazı, Arifiye Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü,Taraklı, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayız, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Aydınlar, Baykan, Eru, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınarı, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür, Banaz,Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Saraykent, Sarıkaya


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan illerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Sivas, Şırnak, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin , Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş , Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Tekirdağ, Van , Yalova, Yozgat, Zonguldak


Önemli Not : Alo Özel Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ülkelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Vatikan, Venezuela, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Angola, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau Gine Bissau Batı Afrika, Grenada, Guyana, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Güney Osetya, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Honduras, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kosta Rika, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Küba, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall Adaları, Meksika, Mısır, Mikronezya, Moğolistan, Moldova, Monako, Moritanya, Moritius, Mozambik, Myanmar, Namibya, Nauru Nepal, Nikaragua, Nijer, Nijerya, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Saint Kitts, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Batı Sahra, Belçika, Belize, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvador, Ekvator Ginesi, El Salvador, Abhazya, Afganistan, Sealand, Senegal, Seyşeller, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Somaliland, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi Arabistan, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan192, Togo, Tonga, Transdinyester, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uruguay, Ürdün, Vanuatu, Yeşil Burun, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve